Wpis z mikrobloga

Niezła jazda. @a__s jak tam wasze standardy pracy nowych moderatorów? Dlaczego 8s6L usuwa wpis krytykujący jego własne głupie i samowolne działania. Publicznie wołam do odpowiedzi:
1. Co było treścią nieodpowiednia we wpisie krytykującym CBOS, na podstawie danych ze znaleziska wskazujacych że błąd wynosił ponad 20 ptk procentowych i wskazaniem że wszystkie sondaże 'reżimowe" zawyżały wyniki jednego z kandydatów ?
2. Co było treścią nieodpowiednią we wpisie krytykującym cenzurę moderatora 8s6l? Tym bardziej że zgłoszenie wykonane przez uzytkownika @ZeT_ było zrobione jak sam pisze "z ciekawości" i nie miało podstawy naruszającej regulaminu usługi.
3. Co to są za standardy @moderacja że moderator usuwa sobie treści dotyczące jego własnych działań?
4. Od kiedy krytyka i wyrażanie opinii jest niezgodna z regulaminem wykopu? Treści nie zawierały żadnych wulgaryzmów czy znieważeń.

Wołam @a__s @m__b i czekam na odpowiedź.

#afera #moderacjacontent #wykop #moderacja #neuropa
Pobierz grubson234567 - Niezła jazda. @a_s jak tam wasze standardy pracy nowych moderatorów? ...
źródło: comment_1593599964lirucFPY0BEwkEITmY0POC.jpg
  • 21
Treści nie zawierały żadnych wulgaryzmów czy znieważeń.


@grubson234567: Przekręciłeś nazwisko prezydenta w taki sposób, że może to zostać uznane za obraźliwe i znieważające. Nie interesuje mnie Twój stosunek do głowy państwa, Twoje poglądy polityczne i decyzje wyborcze w drugiej turze, proszę jedynie abyś po prostu nie obrażał prezydenta na Wykopie. Jest środek kampanii wyborczej, gorący okres w polskiej polityce, nie chcę aby - polski serwis - Wykop w jakikolwiek sposób został
@a__s: Oh przepraszam, to czeka was sporo pracy, bo:
1 zdaje się nie ma kogoś takiego jak Adrian D gdzie pod D używałem wielu określeń
2 są znaleziska nie usunięte znieważajace mnie lub osoby publiczne w sposób wulgarny, w tym kandydatów na urząd prezydenta a zgłoszenia są regularnie odrzucane. W tym np. memy pokazujace utopionych w ściekach czy g*wnie. Ale to widać nie urąga standardą moderacyjnym
3 Nie było krytyki prezydenta
Jak niejaki obywatel "Adrian Dupa" zechce mnie pozwać, z radością poczekam na pozew.


@grubson234567: Zatem napisz mu list, maila, wiadomość, albo znajdź inny serwis, w którym będziesz go sobie obrażał. Na Wykopie - jak zaznaczyłam - nie będziemy tego tolerować. Nie będę narażać serwisu na nieprzyjemności, bo Ty masz ochotę powyzywać sobie głowę państwa. Uwierz, że i bez tego mamy naprawdę sporo pracy.
@a__s: Dobrze, ale ja zapowiadam że od dziś będę uważnie zgłaszał każdy wpis naruszający dobra osobiste kadydantów na prezydenta RP z powiadomieniem do ich sztabów. Skoro tak bardzo tego nie tolerujecie, wierzę że będziecie konsekwentni w swoich działaniach względem pozostałych. W przypadku odrzuceń będę o tym informować publicznie.

Merytorycznie w zadnym sądzie nie przeszło by skutecznie pozwanie mnie z KC lub KK za wpis który usuneliscie, bo nie był to wpis
Woła raz jeszcze: bo odpowiedziała Pani tylko na 1 pytanie z 4, gdzie 4 możemy sobie nawet odpuścić. @a__s pozwole zacytowac ponownie pozostałe:

2. Co było treścią nieodpowiednią we wpisie krytykującym cenzurę moderatora 8s6l? Tym bardziej że zgłoszenie wykonane przez uzytkownika @ZeT_ było zrobione jak sam pisze "z ciekawości" i nie miało podstawy naruszającej regulaminu usługi.
3. Co to są za standardy @moderacja że moderator usuwa sobie treści dotyczące jego własnych działań?
Dlaczego moderacja i to samo "kierownictwo" odpowiada oficjalnie na wpisy z narzekaniem na cenzurę neuropy, a ma ma szczerze głęboko w dupie odpowiedzi przez kanał "naruszenia" na usuwane wpisy bez żadnego wulgaryzmu, szkalujące antifę innych grup?