Wpis z mikrobloga

Mirki. Mam 19 lat i szukam pierwszej pracy. Czy warto iść na samozatrudnienie do call Center popularnego dostawcy telewizji w Polsce? O tym że trzeba mieć działalność dopiero dowiedziałem się na rozmowie. Płacą 20zł/h + premie i prowizje. Godzin miesiącu trzeba przerobić chyba 180. Można ciągnąć więcej godzin. Jest elastyczny grafik pracy. Co myślicie? Za dużo dokumentów? Nie wiem czy jestem w stanie znaleźć coś lepiej płatnego w tej chwili. #samozatrudnienie #b2b #callcenter #praca #zarobki #przedsiebiorczosc #firma
  • 9
  • Odpowiedz
jak się uczysz (masz ważna legitymację) to umowa zlecenie będzie najlepsza dla Ciebie.

Wówczas te 20zł dostaniesz do ręki - bo nie płacisz podatków i ZUSu nie musisz.
  • Odpowiedz
@fruczek: Mirek wyżej ma rację. Praca w call center to bagno, wiem to z doświadczenia. Jakiś malutki procent ludzi nadaje się do tej pracy. Jak masz ponadprzeciętne gadane, to co Ci inni mówią spływa po Tobie jak po kaczce i jednocześnie jesteś cierpliwy to może robota dla Ciebie, ale odradzam. U nas w teamie na kilkanaście osób był jeden koleś, który był skrojony do tej pracy, z prowizji wyciągał 2-3 razy
  • Odpowiedz
  • 0
@czv1: Tak to cyfrowy Polsat. Już nieaktualne i zrezygnowałem, ale jak jesteś w temacie to pisz jak jest naprawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fruczek: nie ma mnie tam od 3 lat, ale podejrzewam, że byłeś na łubinowej. W Toruniu przepracowałem tam sporo, o nieprawidłowościach mógłbym spore znalezisko zrobić ale najzwyczajniej nie mam na to ochoty, tym bardziej, że ostatnio podobno mocno poprawili warunki pracy. Jak ja tam byłem to zarówno na CP jak i PLK był kołchoz z jednoczesnym pluciem w mordę ale to była taka pierwsza prawdziwa praca więc miałem syndrom oszusta, że
  • Odpowiedz