Wpis z mikrobloga

Oglądałam Krzysztofa Bosaka u Olejnik w #tvn i mimo że na niego nie glosowalam to obiektywnie stwierdzam, że jest to najbardziej elokwentny kandydat. Zawsze umie celnie zripostować i nie da się zapedzic w kozi róg. W dodatku nie pieprzy frazesów jak #trzaskowski czy #duda. Najlepiej też wypadł podczas debat.
Abstrahując w ogóle od jego poglądów, to najlepiej umie przemawiać.

#bosak #wybory #4konserwy #konfederacja
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Agemaker to jeszcze raz powtórzę, po tym jak oceniłeś mnie jako 14latkę, że nie oceniam jego poglądów ani nic takiego. Tylko OBIEKTYWNIE sposób przemawiania i elokwencję wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum co do samego sposobu również się odniosłem, nie wyróżnia się niczym, w dodatku uwielbia mówić o rzeczach, o ktorych nie ma pojęcia i uciekać od pytań stosując tanie zagrywki uderzające w tego kto pyta.
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: i tak znajdą się tacy, co powiedzą, że Bosak się nie nadaje na prezydenta, bo nie ma wykształcenia. Nieważne, że w wieku 38 lat robi politykę lepiej od Dudy czy Trzaskowskiego, którzy mają dużo bogatsze portfolio i mieli więcej lat na naukę, nie ma wykształcenia więc niech spada.
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: ja się trochę konfederacji boję. Te 22% dla Bosaka u młodych mnie trochę przeraziło. Kaczyński też zaczynał z małym paruprocentowym poparciem w 2002 roku jak SLD rządziło.

A czemu się ich boję? Bo pod płaszczykiem wolnościowców kryje się partia która z wolnością ma bardzo niewiele wspólnego. Partia która przyjmie dominację kościoła w kraju z otwartymi ramionami, partię o poglądach nacjonalistycznych w czasach galopującej globalizacji, partię która twierdzi że globalne
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: Jednego nie rozumiem, jak taka osoba może mieć takie poglądy. Bo rozumiem to np. u Brauna, u którego elokwencja to tylko fasada i który inteligencją nie grzeszy poza umiejętnością ładnego dobierania słów i specyficznego ich artykułowania, ale który w przeciwieństwie do Bosaka dałby się zgnoić w byle wywiadzie z inteligentnym prowadzącym.

Natomiast przeraża mnie, że młodzi się nabierają na postać Bosaka, który niczym koń trojański chce wprowadzić w Polsce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Reretos: Taak Bosak który był zbyt głupi, żeby ukończyć jakiekolwiek studia i opowiada kocopoły o upadłych aniołach jest najinteligentniejszy ze wszystkich kandydatów xD Przecież to zwykły nieuk, który łyknął parę lekcji PRu, żeby ukryć i wyładnić swoje zamordystyczne poglądy.
  • Odpowiedz