Wpis z mikrobloga

Oglądałam Krzysztofa Bosaka u Olejnik w #tvn i mimo że na niego nie glosowalam to obiektywnie stwierdzam, że jest to najbardziej elokwentny kandydat. Zawsze umie celnie zripostować i nie da się zapedzic w kozi róg. W dodatku nie pieprzy frazesów jak #trzaskowski czy #duda. Najlepiej też wypadł podczas debat.
#!$%@?ąc w ogóle od jego poglądów, to najlepiej umie przemawiać.

#bosak #wybory #4konserwy #konfederacja
  • 32
@DoloremIpsum: Nie oglądałem, ale na prawdę mi się podoba jak Konfederaci i Kukizowcy się wypowiadają. Chociażby w programach jak Kawa na Ławę, bez krzyków, bez wchodzenia komuś w zdanie, o wiele lepiej, niż największe partie. A Bosak nawet wśród konfederacji się wyróżnia na plus.
Ja nie rozumiem jak do ludzi może trafiać taka retoryka jaką przedstawia przede wszystkim PiS, bo oni pod względem retoryki są nawet gorsi od Platformy. Krzyki, wymijające
Ja nie rozumiem jak do ludzi może trafiać taka retoryka jaką przedstawia przede wszystkim PiS, bo oni pod względem retoryki są nawet gorsi od Platformy. Krzyki, wymijające odpowiedzi, skandaliczna telewizja (TVP).


@Reretos: A ja rozumiem, bo ich wyborcy widzą dzięki temu, że "mondry pan poseu tesz krzyczy na innych jak ja ze Zbysiem na Wigilii kiedy młode przyjeżdzajo i plujo na ukochaną władzę",

Zwyczajnie, tego typu "kultura wypowiedzi" kojarzy się ich
@DoloremIpsum: nie zgadzam się z jego pogladami, więc moja ocena jest mooocno subiektywna. Gdy słucham p. Bosaka również odnoszę takie wrażenie. Ale tylko na początku wywiadu, lub w całości krótkiego wywiadu. Przy dłuższych wywiadach widać jak bardzo jest przewrażliwiony na swoim punkcie, co zaczyna mnie irytować. Nie zgadzam się natomiast ze stwierdzeniem że nie pieprzy frazesów i nie daje zapędzić się w kozi róg bo to nieprawda. Polecam najnowszy wywiad w
@DoloremIpsum przeczytałem i kompletnie nie rozumiem tego zachwytu, kolejny wariat jakich wielu, który próbuje przebić się ze swoimi poglądami. Słuchałem go nie raz i nie wyróżnia się absolutnie niczym poza tym, że czasem rzuci jakiś żenujący tekst jak ostatnio i Mazurka. Dno.
@DoloremIpsum: i tak znajdą się tacy, co powiedzą, że Bosak się nie nadaje na prezydenta, bo nie ma wykształcenia. Nieważne, że w wieku 38 lat robi politykę lepiej od Dudy czy Trzaskowskiego, którzy mają dużo bogatsze portfolio i mieli więcej lat na naukę, nie ma wykształcenia więc niech spada.
@DoloremIpsum: ja się trochę konfederacji boję. Te 22% dla Bosaka u młodych mnie trochę przeraziło. Kaczyński też zaczynał z małym paruprocentowym poparciem w 2002 roku jak SLD rządziło.

A czemu się ich boję? Bo pod płaszczykiem wolnościowców kryje się partia która z wolnością ma bardzo niewiele wspólnego. Partia która przyjmie dominację kościoła w kraju z otwartymi ramionami, partię o poglądach nacjonalistycznych w czasach galopującej globalizacji, partię która twierdzi że globalne ocieplenie
@DoloremIpsum: Jednego nie rozumiem, jak taka osoba może mieć takie poglądy. Bo rozumiem to np. u Brauna, u którego elokwencja to tylko fasada i który inteligencją nie grzeszy poza umiejętnością ładnego dobierania słów i specyficznego ich artykułowania, ale który w przeciwieństwie do Bosaka dałby się zgnoić w byle wywiadzie z inteligentnym prowadzącym.

Natomiast przeraża mnie, że młodzi się nabierają na postać Bosaka, który niczym koń trojański chce wprowadzić w Polsce reżim