Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #mieszkanie
Te spółdzielnie mieszkaniowe to chlew osrany gównem.
Robisz remont chcesz być jak przykładny mieszkaniec więc nie planujesz #!$%@?ć całego syfu pod śmietnik. Pakujesz ładnie szafki w paczki panele w paczki jedziesz na plac na którym oddaje się odpady że spółdzielni i cyk
-panie ale tylko 500kg rocznie bo jak będzie więcej to 95 groszy za kilogram
Myślę #!$%@? tam zamówie bigbaga od skupu postawie pod blokiem i pies im mordę lizał(220zl w #!$%@?)
Idę do spółdzielni
-Dzień dobry chciałbym pożyczyć klucz od bramy na takim zamkniętym placyku gdzie nic nie stoi bo miałbym 3m od klatki więc będzie wygodniej wynosić.
-O panie ale my tego klucza nikomu nie dajemy bo nie możemy no ale jak pan bardzo potrzebujesz to na jeden dzień panu damy.
Oczywiście klucz się nie przydał bo jakie przygłupy zastawiły wjazd do bramy i hdsem nie mógł podjechać po worek.
Idę do spółdzielni
-Wie pani co jest taka sprawa że ten klucz to będę potrzebował jak wkoncu odstawią się od tej bramy bo nie ma jak hdsem zabrać worek
-O panie ale przecież tam nic nie wolno stawiać
-Moja mina w stylu wtf od miesiąca stoi tam motor pod plandeką i nikomu nic nie wadzi.
- Wie pani co ja przyjdę po ten kluczyk któregoś dnia i zabiorą ten worek.
Podsumowując najlepiej wieczorem #!$%@?ć gruz do śmietnika niż być przykładnym obywatelem ha tfu
  • 2