Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
Siemka przegrywy!

Błąd ortograficzny specjalnie aby dodatkowo dodać sobie minus.
Konto założyłem wczoraj o 22:00, wynik na godzinę 6:00.
Każda kobieta powyżej 6/10, dwie 9/10, jedna 10/10, jedna Pani chyba nie przeczytała opisu, bo ma napisane że "NO ONS/FWB.

Zrobiłem szybki test, czy dobra sylwetka pomaga w kontaktach z kobietami.
Oczywiście, wynik był wiadomy od początku(no może nie dla #przegryw bo przecież uważacie, że siłownia, dobra sylwetka nic nie daje xD).

Fotka moja, tylko jedno zdjęcie.

Taguje:
#przegryw
#mikrokoksy

Drugi tag, aby tylko Wam przypomnieć, że ćwiczycie dla samego siebie ale nie oznacza to, że nie macie mieć z tego powodu dodatkowych pozytywów.

Pozdrawiam cieplutko
Estetykatopodstawa - Siemka przegrywy!

Błąd ortograficzny specjalnie aby dodatkowo d...

źródło: comment_1593497851XCcRFWyHYu74F2jmDY4rpc.jpg

Pobierz
  • 155
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pi73r: @Liamdot: @Towarzysz_Pawulon: @Towarzysz_Pawulon: ale ja dalej się zastanawiam o co Wam chodzi?

Była postawiona teza na tagu przegryw:

"Sylwetka nic nie daje w kontaktach z kobietami"

Która obaliłem wynikiem po kilka godzinach.

Nie wiem w jakim celu tasujecie się czy "to dobry wynik czy nie".
Bo teza była inna. Ja nie pytam się czy to dobry wynik xd.

Dziękuję, nauka czytania ze zrozumieniem.
Przecież Ty #!$%@? nic nie obaliłeś. Dostałeś lajki, które dostałoby konto bez zdjęcia xDD
Obecnie przez koronkę jestem mocno skinny-fat, a i tak jakbym był singlem to w dowolnym klubie bym sobie upolował lochę 7/10, bez tryhardu.
W sensie #!$%@?, lepiej dobrze wyglądać niż nie to jest oczywiste, ale tym ''experymentem'' to się tylko ośmieszyłeś gościu i jeśli to nie jest #!$%@? troll, to co najwyżej pokazałeś, że masz 2 cyfrowe iq,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Towarzysz_Pawulon: owszem, nie istotnie ile, istotne że to działa na kobiety i to całkiem dobrze.
@Towarzysz_Pawulon: od walenia trena i mastera nie ma się ginekomastii gdyż tren nie aromatyzuje, a masteron wrecz obniża poziom estro. Szansa jest Gino progrsteronowe ale bardzo małe.
Błagam nie wypowiadaj się na tematy których nie masz pojęcia.

@pi73r: niestety nie dostałem się do mensy ale wiele nie brakowało :*
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Towarzysz_Pawulon: gdzie wyśmiewam? Pisze jedynie, że każdy może zmienić swoje życie, a w taki sposób ktoś z kiepska twarzą może polepszyć swoje szanse w kontakcie z kobietami.

Gdyby nie to, że piszecie za każdym razem, że sylwetka nic nie znaczy, nie byłoby tematu.

Rozumiem, że u kobiet sylwetka też nic nie znaczy i może być płaska jak deska? No już nie musisz odpowiadac.
Kobiety też lubią przecież męskie fajne dupy, bicepsy,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Estetykatopodstawa:

Facetom podobają się ciała lasek które po prostu zdrowo jedzą i coś tam hobbistycznie ćwiczą

Nikt nie leci na silikonowe wielkie cyce i kulturystki z udami jak koń

Tak samo kobietom podobają się docięte fitoskarki grające w piłkę albo ćwiczące kalistenikę a nie koksy 45 w bicu i nalanymi mordami od mety