Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
Siemka przegrywy!

Błąd ortograficzny specjalnie aby dodatkowo dodać sobie minus.
Konto założyłem wczoraj o 22:00, wynik na godzinę 6:00.
Każda kobieta powyżej 6/10, dwie 9/10, jedna 10/10, jedna Pani chyba nie przeczytała opisu, bo ma napisane że "NO ONS/FWB.

Zrobiłem szybki test, czy dobra sylwetka pomaga w kontaktach z kobietami.
Oczywiście, wynik był wiadomy od początku(no może nie dla #przegryw bo przecież uważacie, że siłownia, dobra sylwetka nic nie daje xD).

Fotka moja, tylko jedno zdjęcie.

Taguje:
#przegryw
#mikrokoksy

Drugi tag, aby tylko Wam przypomnieć, że ćwiczycie dla samego siebie ale nie oznacza to, że nie macie mieć z tego powodu dodatkowych pozytywów.

Pozdrawiam cieplutko
Estetykatopodstawa - Siemka przegrywy!

Błąd ortograficzny specjalnie aby dodatkowo d...

źródło: comment_1593497851XCcRFWyHYu74F2jmDY4rpc.jpg

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: możesz mieć sylwetkę samego boga ale jak masz mordę 2/10 to gówno Ci to da.Możesz na tej klacie i 10000 par zrobić w 10 minut ale jak potem przyjdzie do pokazania mordy i jesteś tym 2/10 to finalnie i tak gówno ugrasz.
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa bo 19 par i zero wiadomości w dużym mieście to raczej słaby wynik dla nowego konta a ty się tym chwalisz przegrywom i wyliczasz na ile którą dziewczynę oceniasz i jaki ma opis xD

Wyglądasz jak gościu który poszedł 3mies temu na siłownię i nie może wytrzymać chwili bez gadania jakim to nie jest pakerem, ile ważysz 65kg?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MikiGRU: chciałbym aby każdy w tym kraju wyglądał tak chociaż po 2 latach ćwiczeń, naprawdę.
Po drugie same napisały 3 kobiety, ja do żadnej nie pisałem.

@Liamdot: po części masz rację, jednak sylwetka zwiększa szanse czy może jednak nie według Ciebie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Estetykatopodstawa:

XDDDD

Ale Adonis 60 par w Warszawie, wynik na miarę porządnego incela

Czyli napisały dwa fejk konta i jedna karynka napisała hej, niewiarygidne :OOOOO

To już nawet ja ze swoją sylwetką miałem kiedyś w Poznaniu 100 par w trzy dni, a mam kijową genetykę i trenowałem pół riku
  • Odpowiedz
@co_to_za_zycie: @Towarzysz_Pawulon:
No polubień miałem 99+ to tam drugie tyle to rzuciłem tylko (no i w sumie ja wybredny raczej, więc w sumie z top wyborów nawet 40 par nie wpadło z tego co pamiętam). Jak Ci panna da lajka jak jesteś w top wyborach, to jak Cię z nią sparuje to masz (albo miałeś, bo to niecałe 2 lata temu było) taki złoty diamencik i info, że Cię polubiła
  • Odpowiedz