Wpis z mikrobloga

@niedzwiedzmis: Jaka patola :D

Powinno być też coś podobnego o PIS :P

Ja..... głosowałem na PAD, więc zrzekam się dotacji z unii, jeżdżenia autostradami i wszystkimi innymi drogami zbudowanymi od 2004 do 2015 roku, nie poślę dziecka na Orlik ani nie skorzystam z możliwości jeżdżenia po europie bez paszportu :P
Dodatkowo, chcę powrotu komuny, więc zamiast wypłaty i 500plus wnoszę o karteczki na dietę
  • Odpowiedz
"W zamian państwo gwarantuje, że nie będzie ze mnie ściągać podatku dochodowego i obniży mi VAT do 15%. Zwolni mnie także ze wszystkich danin i opłat wprowadzonych po 2015. Dodatkowo, wszelkie sprawy urzędowe zostaną odbiurokratyzowane, a ich przebiegowi zostanie nadany wyższy priorytet. Państwo zapewni mi również możliwość robienia zakupów we wszystkie niedziele."


@Hedage: przecież to program plus minus Bosaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niedzwiedzmis: Oni patrzą tylko na to co PiS "dał", ale nie patrzą na to za co. Rozumiem, że jak to podpiszę to będą lepsze inwestycje w gospodarkę, z powrotem OFE, mniejszą inflację, caracale w lotnictwie, mniejsze ceny za śmieci itd...

Tak btw, rozumiem, że to jest jakieś troll konto, tak?
  • Odpowiedz
@niedzwiedzmis: najbardziej mnie triggeruje ten wiek emerytalny. Oni naprawdę nie rozumieją, że jeżeli nie będą pracować do 67 roku życia, to będzie ich stać może na czynsz i bochenek chleba. Skończy się jak w Rosji z biednymi babciami zatrudnianymi na fikcyjne etaty w jednostkach samorządowych do wieku 80 lat. xD
  • Odpowiedz
@niedzwiedzmis: to uczucie gdy nie zarabiasz minimalnej, nie masz dzieci więc nic nie tracisz oprócz 30% na prądzie czyli jakieś grosze no i może 1 dzień 3 króli ale nie jestem pewien czy tego PO nie dało xD

a ZUS to piramida finansowa więc i tak wszyscy do śmierci będziemy pracować

W zamian za podpisanie tego oczekuje możliwości robienia zakupów w niedziele


@Dottore: Z tym prądem to też
  • Odpowiedz