Wpis z mikrobloga

@niedzwiedzmis: to uczucie gdy nie zarabiasz minimalnej, nie masz dzieci więc nic nie tracisz oprócz 30% na prądzie czyli jakieś grosze no i może 1 dzień 3 króli ale nie jestem pewien czy tego PO nie dało xD
a ZUS to piramida finansowa więc i tak wszyscy do śmierci będziemy pracować

W zamian za podpisanie tego oczekuje możliwości robienia zakupów w niedziele
  • Odpowiedz
@niedzwiedzmis: Wszystko fajnie, ale zabrakło tam chyba drugiej części...

"W zamian państwo gwarantuje, że nie będzie ze mnie ściągać podatku dochodowego i obniży mi VAT do 15%. Zwolni mnie także ze wszystkich danin i opłat wprowadzonych po 2015. Dodatkowo, wszelkie sprawy urzędowe zostaną odbiurokratyzowane, a ich przebiegowi zostanie nadany wyższy priorytet. Państwo zapewni mi również możliwość robienia zakupów we wszystkie niedziele."
  • Odpowiedz
W zamian państwo gwarantuje, że nie będzie ze mnie ściągać podatku dochodowego i obniży mi VAT do 15%. Zwolni mnie także ze wszystkich danin i opłat wprowadzonych po 2015. Dodatkowo, wszelkie sprawy urzędowe zostaną odbiurokratyzowane, a ich przebiegowi zostanie nadany wyższy priorytet. Państwo zapewni mi również możliwość robienia zakupów we wszystkie niedziele


@Hedage: W jaki sposób zostanie to zrobione przez prezydenta, który może tylko wetować a nie wprowadzać ustawy?
  • Odpowiedz
@Niewiemja: Nie wiem, co mnie to obchodzi? Jak mam się czegoś zrzekać, to oczekuję czegoś w zamian. Typ pisze jakieś bzdurki, więc odpisuję równie bzdurnie. Pisowiec by chciał, by wyborcy po nie brali zasiłków wprowadzonych przez pis, ale już podatki wprowadzone przez pis to trzeba dalej płacić. Stary pajac jakiś i tyle.
  • Odpowiedz
@niedzwiedzmis: dobrze że chociaż pan Obajtek sukcesywnie obniża ceny paliwa i pan Morawiecki dokłada wszelkich starań aby podatki były proste i było ich jak najmniej. Do oświadczenia bym dodał zrzekam się finansowania programów socjalnych i innych tym podobnych z moich podatków.
  • Odpowiedz