Wpis z mikrobloga

@Gorylica_Ada: Masz prawo. Rozumiem Twój punkt widzenia, lecz niestety nie jestem ani oportunistą ani konformistą.
@zjawa: Dziękuję. Szukałem właśnie czegoś w tym rodzaju. Skontaktuję się z nimi, opiszę sytuację i to chyba tyle.
@Den_Pz: Miałam tak, bodajże 2014 eurowybory. Generalnie - nawet jakbyś miał dowód w postaci nagrania, SN odrzuci protest wyborczy - nie wpływa to na ostateczny wynik. Ciekawi mnie, jak duża jest skala tego zjawiska, ale praktycznie co wybory słyszę, że ktoś miał taką akcję, więc pewnie jest to dosyć istotny problem.
@Gorylica_Ada: jeżeli mam do czegoś prawo to je mam i tyle. Mogę z niego skorzystać ale nie muszę, nikt inny nie ma prawa mówić mi czy powinnienem z niego skorzystać czy nie, a już na pewno nie pionki w stylu urzędnika czy rządu (oni są od tworzenia prawa, a nie egzekwania)
@arkagham gratuluję wylapales nieprawidłowość, odkryłes Amerykę że chodzenie na wybory to teatrzyk dla wykopków i strata czasu. Teraz możesz dzwonić na policję bo ktos zoltka nie dopisał. Dobrze że to wylapales to anulują wybory no oszukane i całe rząd do więzienia bo to przyklepal. Gratuluję miras masz cukierka w nagrodę xd
Jeśli będzie złożony protest wyborczy to sąd będzie musiał przejrzeć wszystkie karty do głosowania w danym obwodzie. Dlatego po zakończeniu wyborów wszystko jest pakowane, plombowane itp. właśnie w takim celu


@madzenta: SAD OLEJE TO MOCZEM CIEPLYM. MA WYGRA DUDA I JUZ. ZROZUM