Wpis z mikrobloga

@Den_Pz:
Warto by było, ale biorąc pod uwagę, że wybory są anonimowe, prawdopodobnie nie będziesz w stanie udowodnić, że na niego zagłosowałeś.
Jakbyś miał nagranie, na którym zakreślasz i idziesz z kartką do urny to może jeszcze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tomeczeq: zawsze fajką zaznaczam i nigdy nie było problemów z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak poważnie - według protokołu, głosów nieważnych było 5, z czego 3 karty zostały unieważnione ze względu na niepostawienie znaku "X", natomiast dwie karty ze względu na postawienie więcej niż jednego znaku "X". Na mojej karcie wszystko zaznaczone zgodnie z przepisami... A przynajmniej tak było, gdy wrzucałem kartę do urny. (
@Den_Pz ludzie to naprawdę mają za dużo czasu. Marnować czas żeby chodzi na wybory, marnować go jeszcze bardziej żeby zagłosować na żółtka który ma 0,2 poparcia i później jeszcze marnować czas żeby przy żółtku zmienili z 0 na 1 chociaż kompletnie nic to nie zmieni xd do tego jeszcze mar pewnie czasu na pisanie tym na wykopie i zastanawianie si czy warto. No ludzie mistrz
@Gorylica_Ada: Własność polega na tym, że posiadam prawo rzeczowe do pewnych aktywów. W tym przypadku - nazwimy to abstrakcyjnie "czasem". Wolność polega na tym, że mogę marnować swój czas w sposób dowolny i nikomu nic do tego. Sprawiedliwość polega na tym, że efekt mojego marnowania czasu będzie traktowany w sposób zgodny z prawem. Tyle, że w tym kraju wciąż ciężko ludziom zrozumieć te trzy pojęcia, stąd m.in. taki wynik wyborów. Homo