Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot: To samochody nieprzeznaczone w normalny ruch uliczny, przy wypadku czy uderzeniu choćby przodem gnie się bardziej jak zapałka, zostaje nienaruszony tylko szkielet gdzie siedzi kierowca, reszta wylatuje.
  • Odpowiedz
@PeterFile: Wiem, po prostu taka cicha nadzieja. Może jedna taka głośna sprawa by utemperowała wiejskich dziadów, którzy puszczają kundle w samopas, i powodują niebezpieczne sytuacje na drogach. Sam nieraz hamowałem awaryjnie przez wiejskiego kundla.
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: Nie w pOlsce.
Wyjeżdżając z posesji pies sąsiada prawie zawsze podbiega nie wiadomo z kąt i łapie zębami za oponę więc muszę stać albo bardzo powolutku wyjeżdżać żeby gnoja nie najechać a sąsiad stoi albo w oknie albo oparty o furtkę i cieszy ryja i nic do typa nie docierało aż do momentu jak wyjeżdżałem i jego kundla nie widziałem, ruszyłem i miałem już 4 dychy na budziku jak z
  • Odpowiedz
@Bogaty_Kloszard: Jeśli jakiś leasing z GAP lub porządnym AC to sobie kupi obecny model rocznikowy a nie będzie jeździć 2letnim. Pewnie piszący komentarz z zawiści myśli, że kogoś zaboli po kieszeni a wcale nie musi.
  • Odpowiedz