Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka #konfederacja Przeglądam wykop i już widzę, ze Duda wygra te wybory na miękko, dzięki kucom. Sprawdza się to, co przewidywałem - wyborcy konfederacji to w większości żadni „wolnościowcy”, tylko nacjololo katoliban bojący się jakiejś wyimaginowanej ideologii lgbt xD Co tam #!$%@? sądownictwo, co z tego, ze za chwile dla całej Europy i świta będziemy tępymi autorytarnymi wieśniakami - ważne, ze będzie szkalowanko gejuchow xD Ha tfu na was, kuce.
  • 38
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@matteo_moravietzky: to czemu po się podłożyli same? Mogli wybrać sikroskiegoz który byłby bez porównania łatwiejszy do zaakceptowania przez konserwatywne społeczeństwo.
Dali jednak posłuch lewemu skrzydłu sprawiając że ostateczny wynik będzie niepewny do konca.
Tak więc jak chcesz wyśmiewać idiotów to zacznij od budki, nowoczesnej zielonych i innych leśnych stworów.
Wybiera się ze swojego grona kandydata który ma największe szanse a nie tego który im najbardziej pasował. O ile faktycznie chce się
już widzę, ze Duda wygra te wybory na miękko,


@matteo_moravietzky: No i dobrze, przynajmniej jak już spadniemy z rowerka (jako państwo) co się już zaczęło, będzie jasne, która partia jest winna.
Nawet nie polezę na drugą turę.
Ci z konfy co piszą że głosuje na Dude to w większości płatne trolle które nawet nie są wyborcami bosaka


@Xoltron: niestety wcale niekoniecznie. Od wczoraj rozmawiam z dwoma wyborcami Bosaka, prywatnie moimi przyjaciółmi. Obu próbuję przekonać do pójścia na drugą turę i zagłosowania przeciwko Dudzie i na razie kiepsko to widzę - bo geje, bo lgbt, bo czaskoski chce masturbować 4-latków...
nie wiem jak Ty, ale ja jednak nie chce żyć w 2 Białorusi


@matteo_moravietzky: Też nie ale to chyba jasne że władza się nie zmieni, dopóki plebs nie dostanie od zycia pazernych japach. I to widaćpo wynikach tych wyborów. Czyli najpierw musi być gorzej, żeby później było lepiej (takie podejście nazywa się chyba "akceleracjonizm").
@Wezymord:

Aha, jeszcze apropos przekonywania konfederatów to możecie sobie dać spokój, bo na Bosaka zagłosowali raczej tylko hardkorowi wszechpolacy-katolacy (jest ich około 7%- deal with it). Ludzie z mojej raczej kucowo-libertariańskiej bańki, z której niektórzy nawet się napalili na Konfederację i brali udział w jej prawyborach po wygranej Krzysia przestawili się na Żółtka Tanajnę itd.
Próby nawracania z pozycji wolnościowej kogoś, kto na poważnie głosował na gościa publicznie gadającego o upadłych