Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka #konfederacja Przeglądam wykop i już widzę, ze Duda wygra te wybory na miękko, dzięki kucom. Sprawdza się to, co przewidywałem - wyborcy konfederacji to w większości żadni „wolnościowcy”, tylko nacjololo katoliban bojący się jakiejś wyimaginowanej ideologii lgbt xD Co tam #!$%@? sądownictwo, co z tego, ze za chwile dla całej Europy i świta będziemy tępymi autorytarnymi wieśniakami - ważne, ze będzie szkalowanko gejuchow xD Ha tfu na was, kuce.
  • 38
  • Odpowiedz
@Wezymord: sto pro zgody z Bosakiem - ja sam dałem się nabrac na Konfederację i głosowalem na nich w parlamentarnych mimo światopoglądowego szurostwa, ale są pewne granice. W każdym razie - ja oddam glos na tego Trzaskowskiego, ale po dzisiejszym late pollu nadzieje chyba umarly.
  • Odpowiedz
@matteo_moravietzky: wow ale jesteś spostrzegawczy, dowiedziałeś się, że ludzie mają w dupie gospodarkę i głosują ideologią, jutro odkryjesz, że ziemia kręci się wokół słońca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matteo_moravietzky: prawie każdy kuc jakiego znam to śmierdzący zachlany najtańszym piwem prawiczek. większość z nich to nacjodebile, którzy nauczyli się w życiu nadużywania słowa lewak i wydaje im się, że wiedzą jak działa gospodarka.
  • Odpowiedz
to czemu po się podłożyli same? Mogli wybrać sikroskiegoz który byłby bez porównania łatwiejszy do zaakceptowania przez konserwatywne społeczeństwo.

Dali jednak posłuch lewemu skrzydłu sprawiając że ostateczny wynik będzie niepewny do konca.

Tak więc jak chcesz wyśmiewać idiotów to zacznij od budki, nowoczesnej zielonych i innych leśnych stworów.

Wybiera się ze swojego grona kandydata który ma największe szanse a nie tego który im najbardziej pasował. O ile faktycznie chce się zatrzymać psucie państwa przez PiS a nie bawić w ideologie. .


@FrasierCrane: O to
  • Odpowiedz
ha tfu ci na pysk za sianie propagandy


@mcxero: Nie pamiętasz jak 5 lat temu wykopki opowiadały się za Dudą? xD

tak by nie zrażać normalnego elektoratu, ha tfu na was przygłupy
  • Odpowiedz