Wpis z mikrobloga

Aż muszę sobie bigosu ugotować. Przez bite 2 tygodnie lewicowy wykop jechał po bosaku. Co chwilę jakieś memy z jego udziałem, wyzwiska od faszystow, nazistów, zorganizowane akcje przeciwko jego AMA, a dzisiaj?

Wchodzę na główna z rana i 80% postów w stylu "Kochani wyborcy Konfederacji nie dajcie się proszę zmanipulować, trzeba zagłosować przecie Dudzie".

Ani Duda ani Trzaskowski nie są moimi kandydatki dlatego na 2 turę nie pójdę. Jestem przekonany że przez 2 tygodnie będzie tutaj taki wysryw tęczowych pacynek namawiających do głosowania na Trzaska że serwery zaczną padać.

Nie zamierzam głosować żeby ktoś nie wygrał i mam do tego święte prawo.

HA
TFU

#neuropa
#konfederacja
#bekazlewactwa
#gorzkiezale
#wybory
#4konserwy #polityka
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dzieban: Pewnie nigdzie, sęk w tym, że ja jestem dobrym prawnikiem. I co niezrozumiałe dla większości moich kolegów - potrafię zachować work/life balance. Dobrze trafiłem - nie muszę pracować 17h na dobę, jak większość znajomych w innych kancelariach.

Masz z tym problem? Ojej.
  • Odpowiedz
@GordonL: *prawikiem - tu się zgodzę. Kto się spina? Nawet jak nim jesteś to nic nie zmienia bo masz zamordystyczne poglądy i jesteś obrzydliwym człowiekiem z charakteru więc tfu na ciebie
  • Odpowiedz
uwielbiam ludzi, którzy jedyny popis jaki mogą dać to czepianie się ortografii, gdzie kreują się na bezbłędnych w tym temacie.


@ciachostko: Mogę się czepiać również innych rzeczy, ale napisałeś jedno słowo i to z kardynalnym błędem ortograficznym. To pokazuje nie tylko, że nie szanujesz rozmówcy, ale nawet języka polskiego lub też jesteś idiotą, co nawet książki nie potrafi przeczytać. Właściwą opcję wybierz sobie sam.
  • Odpowiedz
fajny prawnik, który ciągle nazywa ludzi idiotami xDDDDD taki nie za mądry


@prnppp: A czemu niby prawnik nie mógłby nazywać ludzi idiotami (szczególnie gdy zasługują)? Czemu np. magazynier mógłby, a prawnik nie?
  • Odpowiedz
@GordonL: ty za to pokazałeś szacunek do rozmówcy, nazywając innych debilami bo mają inne poglądy niż te, które są ci po drodze. Weź już skończ się kompromitować i się nie panosz z tytułu tego, iż jesteś prawnikiem xD. Faktycznie popełnienie błędu, które mogłoby zostać wprowadzone, nawet przez autokorektę świadczy o tym, że nie umiem czytać, co za dzban.
  • Odpowiedz