Wpis z mikrobloga

Aż muszę sobie bigosu ugotować. Przez bite 2 tygodnie lewicowy wykop jechał po bosaku. Co chwilę jakieś memy z jego udziałem, wyzwiska od faszystow, nazistów, zorganizowane akcje przeciwko jego AMA, a dzisiaj?

Wchodzę na główna z rana i 80% postów w stylu "Kochani wyborcy Konfederacji nie dajcie się proszę zmanipulować, trzeba zagłosować przecie Dudzie".

Ani Duda ani Trzaskowski nie są moimi kandydatki dlatego na 2 turę nie pójdę. Jestem przekonany że przez 2 tygodnie będzie tutaj taki wysryw tęczowych pacynek namawiających do głosowania na Trzaska że serwery zaczną padać.

Nie zamierzam głosować żeby ktoś nie wygrał i mam do tego święte prawo.

HA
TFU

#neuropa
#konfederacja
#bekazlewactwa
#gorzkiezale
#wybory
#4konserwy #polityka
  • 70
  • Odpowiedz
"Kochani wyborcy Konfederacji nie dajcie się proszę zmanipulować, trzeba zagłosować przecie Dudzie".


@Razzish: Tobie się chyba księżniczko wybory pomyliły z ligą piłkarską.

Tutaj nie ma wielu rozgrywek, bo wszyscy gramy ten sam w tym samym zespole i od nasz wszystkich zależy kto będzie ustalał zasady kolejnego spotkania.

Jak chcesz, żeby kolejne wybory wyglądały jak na Węgrzech, gdzie głosy na opozycję można sobie wyrzucić na śmietnik, bo Orban tak zmanipulował proces wyborczy
  • Odpowiedz
@Razzish przecież dzbany które głosowały na bosaka, już od kilku dobrych dni są przygotowywani na to że trzask to lgbt i wybór jest jeden, zbawca zacofanych katolików, jak szanowne gremium konfy zdecydowało nie popierać nikogo, zagrywka PR. Pozniej się będzie w wyborach mówili że nie poparliśmy popisu. Niestety to jawnie przyczyniło się do wygranej kaczora.
  • Odpowiedz
@Razzish: Neuropa robiąca chlew codziennie to jedna sprawa, ale moim zdaniem warto zagłosować na Trzaskowskiego tylko z jednego powodu. Żeby zobaczyć karakana na kolanach liżącego buty Korwinowi, żeby odrzucić veto prezydenckie.
Popatrz co się zaczęło #!$%@?ć kiedy PiS zrozumiał że potrzebuje wyborców Polaka żeby zachować prezydenta. Jeśli Duda wygra to następnego dnia po wyborach będzie po staremu. Jeśli Trzaskowski wygra to albo rozwiązujemy sejm i Konfa zdobywa więcej posłów, albo zaczyna
  • Odpowiedz
@Razzish: #!$%@? mam na to, jak zagłosujesz. Mieszkania i domy w Ostravie i okolicach są tanie, a moja firma chętnie podpisuje b2b również z jdg z zagranicą. Jak będzie bardzo źle to daleko nie mam, a w sumie niewiele się w moim życiu zmieni.

A wyborcy konfederacji będą sobie gnili w WielgiejBolzdze, bo przecież języków nie znają, a szkół nie kończyli.
  • Odpowiedz