Wpis z mikrobloga

@pomarancza3000: o to to!!

Neostrada przyszła później ;-)

@Radek41: Swoją drogą ta sieć przez lata nie była w żaden sposób zabezpieczona...
Każdy miał fakt - zmienne, ale publiczne IP ze znanej puli. Taką pulę można było skanować i.... 'wbijać się' (bez żadnego hasła!!!) na udostępnione zasoby sieciowe (a windows udostępniał WSZYSTKO!) i przeglądać jakie kto ma filmy, dokumenty czy zdjęcia.. Raz nawet zdarzyło mi się trafić na ciekawe,
  • Odpowiedz
@Radek41: odpinasz, podpinasz i limity na rapid jak i bany w cs 1.6 same znikajo xD Co ciekawe na starym 1mb z sagemem FAST 800 miałem lepsze pingi w grach bo po 20-30 niż teraz ze światłowodem
  • Odpowiedz
@Stafford: te adaptery blue connect lub inne były #!$%@?łe na maxa, miałeś jakiś pakiet miesięczny to przez 95% trwania internet mulił a dopiero na sam koniec internet magicznie dostawał kopa tylko po to, żeby po 5 minutach oznajmić, że pakiet sięwyzerował xD
  • Odpowiedz
@Radek41: Ehh, czasy gdy zmienne ip było błogosławieństwem, a nie przekleństwem. Znajomi robili cyk rozłącz/połącz i kolejny part ze 100 na rapidzie szedł jak w masełko, a ja na kablówce z nowym ip raz na ruski rok jak murzyn powoli każdy part z przerwami...
No ale potem każdy z tych neoplebsów siedział u mnie na serwerze, jak się hostowało...
  • Odpowiedz
@Krupier: Plus miał tak ,że po skończeniu się kasy na koncie nie rozłączał automatycznie połączenia i można było robić debet. Słyszałem o takich którzy potrafili narobić tego debetu na 1200 zł. To były czasy tego rzekomo innowacyjnego ale jednak dziadowskiego systemu rozliczeniowego który pokazywał stan konta na wyświetlaczu, ale wymagał restartu telefonu by odliczyć opłaty za SMSy transfer itd. Tylko Plus miał takie cuda i jakoś jak się tego pozbył
  • Odpowiedz