Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Slipknot87: XD powiadasz, że człowiek, który najpierw skończył szkołę średnią, zdał maturę i ukończył studia jest bardziej idiotą niż ten, który tego nie zrobił? Brawurowo XD
@pogop: Po tych dwoch wykresach widac ze zarowno Ci po studiach jak i liceum to idioci z przewaga tych po studiach skoro glosuja na trzaskowskiego bo az 50% glosujacych na niego to Ci po studiach. Ogolnie takie czasy ze studia moze skonczyc byle tlumok ktory nie potrafi dobrze czytac, znam takie przypadki wiec wiekszej roznicy miedzy studentami a ludzmi po liceum nie ma ale skoro juz bierzemy pod uwage wyksztalcenie i
@Slipknot87: Dokladnie. Dwoch moich kolegow z podstawowki ktorzy ledwo przechodzili z klasy do klasy ze srednia w okolicy 3-3.5 (przypomne, ze jedynek wtedy nie bylo) wykladaja aktualnie na polibudzie.
Tyle jezeli chodzi o inteligencje ludzi z wyzszym wyksztalceniem.

Studia sa od dawna dla kazdego - wyksztalcenie wyzsze to od dawna zadna elita. Zwykly pleb.
@shaki24: jejku ale masz dowód na słuszność swoich poglądów. Wyobraź sobie, że w podstawówce też się niezbyt dobrze uczyłem, średnia jak u twoich kolegów, poszedłem do zawodówki, pozmieniało mi się w głowie, pyknąłem największy sukces w historii szkoły w olimpiadzie branżowej, skończyłem tę szkołę z wyróżnieniem, potem liceum wieczorowe, studia dzienne licencjackie, magisterka dzienna na uznanym uniwersytecie i studia podyplomowe tamże. Podobnych do mnie jest wielu i wypominanie im kiepskiego startu
@pogop: ależ jedyne co napisałem, to to, ze studia, wykształcenie wyższe nie jest aktualnie żadnym wyzwaniem i praktycznie KAŻDY może zrobić magistra. Poziom edukacji przez ostatnie dekady poleciał na pysk i tyle.

Więc dla mnie dzielenie ludzi poprzez pryzmat wykształcenia straciło totalnie sens. Znam ludzi zajebiście inteligentnych, zarabiających horrendalne pieniadze którzy żadnych studiów nie skończyli bo byłaby to dla nich jedynie strata czasu, znam tępych chłopków z papierkiem magistra po religioznastwie