Wpis z mikrobloga

@Adam_Wolf: Nie widzę w tym nic dziwnego.
Wybór sprowadzał się i sprowadza się ciągle do Dudy i Antydudy. Tego ostatniego w wielu emanacjach.
Giertych pokazuje, że emanacja Antydudy w wykonaniu Trzaskowskiego okazała się najbardziej chwytliwa, więc mec. Qń wzywa wszystkie antydudy do głosowania na tegoż.
Trzeba wielkiej naiwności, żeby widzieć w Hołowni coś więcej, niż Antydudę rezerwowego wystawionego na wypadek, gdyby najpierw Kidawa, a potem Trzaskowski okazali się być za słabymi
@Filipterka25: Dobra, manipulancie.
Na przyszłość poczekam z pisaniem odpowiedzi aż ci się czas edycji skończy, żebyś się własnych słów nie wypierał w żywe oczy.
Żyj sobie w symbiozie z szambelanem, skoro zapach zamkniętej czajki ci nie przeszkadza.
Tylko daj żyć innym. Nie każdy lubi zapach gówna. Uszanuj to.
czyli sie przyznajesz do klamania co do zmian nazwy ulic?


@Filipterka25: ???
Napisałeś ukic
Odpowiedziałem
W międzyczasie poprawiłeś na ulic.
Po czym odpowiedziałeś rżnąc głupa że niby ja niedowidzę.

A teraz mi wmawiasz, że niby kłamałem.

Wracaj nurzać się w czajce, tam twoje miejsce.
@krzychol66: tak, wielokrotnie na głównej klamales, ze Trzaskowdki przywraca komunistyczne nazwy ulic w Warszawie.

Jak wszystkie trolle jestes notorycznie klamliwy. Albo jestescie, bo sądząc po intensywnej aktyenosci masz na tym loginie zmiennika...
@Filipterka25: Na merytoryczną dyskusję trzeba zasłużyć.
Ty, w każdej wypowiedzi mnie obrażając, nie zasługujesz nawet na to, by na ciebie splunąć. A co dopiero dyskutować i to merytorycznie.
Z obfitości serca usta mówią.
Wylewaj sobie swoje wewnętrzne szambo na kogoś innego. A ode mnie won.
@krzychol66: aha - czyli uwazasz, ze moralnym jest, to ŚWIADOMIE KLAMIESZ o Trzaskowskim i zmianach mazw ulic? I sie tego zupelnie nie wypierasz?

Ha tfu na bezczelnego, pisowskiego klamce. I dzbana obrazajacego kazdego, kto smie nie popierac PiS-u.