Wpis z mikrobloga

neuropa już wypuściła takie gęste że wszystkich na wypoku skutecznie zniechęcili do głosowania na Czaska ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LibertyPrime: Podejmowanie decyzji o przyszłości państwa na podstawie wpisów kilku trolli z wykopu nie jest zbyt mądre.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Akurat z punktu widzenia konfy najlepsze jest iść głosować na Trzaskowskiego. Opozycyjny prezydent i Senat mogą doprowadzić do osłabienia PiS, a głównym przechwytującym odchodzący elektorat będzie konfa.
  • Odpowiedz
Podejmowanie decyzji o przyszłości państwa na podstawie wpisów kilku trolli z wykopu nie jest zbyt mądre.


@szasznik: Przypomnijmy: trolli, którym płacą z budżetu partyjnego, którego akceptację uzyskuje się głosami "góry" partii, także to nie jest tak, że ludzie spamujący Czaskoskim czy Długopisem to są sami pożyteczni idioci.

Spora część z nich robi to zawodowo, a ich sponsorzy wiedzą komu i za co płacą.

Obie strony solidarnie miały w programie "gnoić Konfederację",
  • Odpowiedz
Podejmowanie decyzji o przyszłości państwa na podstawie wpisów kilku trolli z wykopu nie jest zbyt mądre.


@szasznik: przecież ten "wolnościowiec" podjął decyzję o głosowaniu na socjalistę tylko dlatego, że gejów nie lubi, więc oczekujesz rozsądku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: @LibertyPrime:

A ja jestem spokojny, bo jak wygra duda to konfederacja może od razu zbierać kredki, bo pierwsze co PiS zrobi to zmiana ordynacji wyborczej na wzór węgierski i zabetonowanie takim partiom drogi do parlamentu. Także głosujcie dalej na dudopisa, a nawet subwencji nie dostaniecie. xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ImInLoveWithTheCoco: neuropa już wypuściła takie gęste że wszystkich na wypoku skutecznie zniechęcili do głosowania na Czaska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@LibertyPrime: no dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja ma Czaska nie zagłosuję bo jak sobie pomyślę że mógłbym oddać taki sam głos jak wykopowe szury z lewactwa to mi się niedobrze robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz