Wpis z mikrobloga

476 034 + 13 + 89 + 306 + 4 = 476446

Podsumowanie tygodnia:

13 km – nieudana ustawka rowerowa. Pogoda była tak dobra, że wszyscy wycofali ( ͡° ͜ʖ ͡°), ja zdążyłem dojechać na miejsce zbiórki i wrócić.

89 km – tym razem udana ustawka #rowerowywroclaw #szosowywroclaw. Nie ogarniam do końca nicków wszystkich mirków, z którymi jechałem, ale było nas 8, jak dobrze pamiętam. Pokręciliśmy się po Kocich Górach, włączając w to Prababkę. Tempo zdecydowanie dynamiczne.

306 – z planów miało być nad morze z @Dewastators, dojechałem do Bydgoszczy, za to koledze udała się ta sztuka (pewnie to jeszcze to opisze). Ze swoich własnych perypetii powiem tak: DO BYDGOSZCZY NIE DA SIĘ WJECHAĆ. Kombinowałem jakimiś lokalnymi drogami, ale okazywały się być piaszczystymi drogami leśnymi. Ostatecznie wjechałem przez DK5, z której nagle zrobiła się dwupasmówka (ale nie ekspresowa, tak że wszystko na legalu). Na szczęście znalazłem zjazd i udało mi się nie wjechać na S10. Do Bydgoszczy podążyłem drogą rowerową w budowie – szkoda, że z kostki, bo w samym mieście były one całkiem udane, asfaltowe. Nigdy nie byłem w tym mieście, ale wrażenia mam raczej pozytywne – lubię kamienicową zabudowę, a te były w wielu miejscach ładnie wyremontowane. Przez wcześniejsze opóźnienia na dworcu wylądowałem tylko jakieś 30 minut przed pociągiem.

4 – powrót z dworca.

#rowerowyrownik #rowerowywroclaw #100km #200km #300km
cherrycoke2l - 476 034 + 13 + 89 + 306 + 4 = 476446

Podsumowanie tygodnia:

13 k...

źródło: comment_1593374890MFJ3QOWAQ4eH2aGEHYYIzQ.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Zelazko_MPM: owszem, przez Solec Kujawski lub przez park przemysłowy (bardziej od wschodu trzeba najechać niż od południa). Droga śmierci to to, samochodem się tam boję jeździć :) a od strony Inowrocławia lub Poznania trzeba znać patenty :)

Tu wariant od Inowrocławia (DK25), z ominięciem S10 (są dwie drogi po obu stronach równoległe, przez płot) i z ominięciem dwupasmowej części DK25 przy lotnisku, na której jest zakaz rowerowy. S5 też można
cultofluna - @Zelazko_MPM: owszem, przez Solec Kujawski lub przez park przemysłowy (b...

źródło: comment_1593379498HnBHi6zRCqB3cXOUKNY1Az.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz