Wpis z mikrobloga

A ja na drugą turę nie idę.
Skoro naród lubi być ruchany przez cały czas przez tych samych ludzi, to proszę, uszanuje ta wole. Bez zamachu stanu lub prawdziwej klęski NIC się nie zmieni. Tymczasem leci matrix na TVN7.
#wybory #wybory2020
  • 126
  • Odpowiedz
  • 0
@Khaine miło się dyskutowało, jednakże muszę się kłaść, bo rano czekają na mnie obowiązki koguta domowego, a mam taki opór powiadomień, że muszę wyłączyć wszelakie powiadomienia. Cya
  • Odpowiedz
dla mnie życie jest zerojedynkowe


@Pawelczi: Dobrze, że dzieci nie mają prawa głosu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wez wypnij dupy zonke dla dudy i trzaska. Moze byc tez corki i dziadka. Uwielbiasz byc ruchany jak większośc


@Frank007: pięknie się zesrałeś, szurku symetrysto
  • Odpowiedz
@Pawelczi: #!$%@?, debile wybrali i nic sie nie zmieni. Nie warto nawet tracić czasu na #!$%@?ą drugą turę. Zgadzam się z tobą. Masz zagłosować na kogoś kogo nie popierasz? Bo tak chca jakieś wykopki i tak na pewno bedzie lepiej? Niech te zjeby co w 1 turze głosowali na tych baranów się męczą. A wam zjeby na górze za wieczne wojenki pis po i skłócenia polaków #!$%@? w dupe.
  • Odpowiedz
@Pawelczi: Jeśli głosowałeś na Konfederację, głosuj przeciw PiS-owi. W interesie Konfy jest osłabienie i rozpad pisu oraz przejęcie większości jego elektoratu.

Teraz kierują tobą emocje, ale jak ochłoniesz przemyśl to na chłodno. Rzeczywistości nie zmienia się od razu jednym szarpnięciem. To jest proces. Wybór Trzaskowskiego to tylko jeden ze strategicznych kroków.

Pamiętaj - nie idąc na wybory popierasz Dudę, szkodzisz Konfederacji i szkodzisz Polsce.
  • Odpowiedz
@Pawelczi: Ja Ciebie rozumiem. Szczerze miałem nadzieję, że Kidawa jednak będzie startowała i w końcu ktoś spoza układu PO - PIS będzie miał realne szanse na wejście do drugiej tury. Niestety brak jest perspektyw na zmianę. Chyba tylko pucz mogłby odsunac te 2 partie od koryta.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pawelczi dokładnie. Masz w 100% rację. Głosowanie na Dudę, żeby nie wygrał Trzaskowski i na odwrót (czyli wybieranie mniejszego zła), to jest to co pcha ten kraj w kierunku bagna. No ale motłoch tak głosuje od wielu lat i jeszcze przez wiele lat tak będzie. Ludzie mają wyprane mózgi przez media.
  • Odpowiedz
@Pawelczi: Mnie serio nie interesuje czy jakiś randomowy wykopek pójdzie na wybory czy nie, napisałam tylko że fajnie to pokazuje brak chęci do zmian, a Ciebie to aż tak strasznie zabolało. Ojej.
Życzę więcej spokoju w życiu bo widzę, że aż mój komentarz musiałeś usunąć z tych nerwów.
  • Odpowiedz
ten op @Pawelczi to jakiś dzieciak serio, UWAGA UWAGA była próba samobójcza - półśrodek. Zrozumcie mnie bo chciałem się #!$%@?ć ale po zjedzeniu całego opakowania rutinoscorbin dostałem sraki. HALO nie głosuje obrażam sie. Kośiniak nie przeszedł a ja chciałem pasze dla baranów co bym podjadł jeszcze.
  • Odpowiedz
  • 0
@PochinkiParty Nie rutinoscorbin, tylko benzo to raz. Dwa dni bez świadomości na toksykologii to dwa.
Nie głosowałem ani na kosiniaka, ani na biedronia, ani uwaga - na bosaka. Prawa wyborcze mam po ad 8 lat i na każdych wyborach byłem, ale teraz nie widzę już sensu. Niech wygra Duda i niech ten naród zapieka kukle w opór, może wtedy coś się zmieni.
  • Odpowiedz
  • 0
@Glos_z_sali Stonoga miał rację, nie trawie gościa, ale ciężko mu odmówić głoszonej prawny czasami.
To się musi skończyć, niech to będzie brutalne, ale musi się skończyć, bo inaczej manewrując między popissldpsl będzie gorzej po trochu, a wtedy ludzie się przyzwyczajają i tego nie zauważają.
Niech to się #!$%@? w drobny mak, szybko i z hukiem, może wtedy oczy im się otworzą. A ja jestem młody, mam czas żeby zmarnować parę lat.
  • Odpowiedz