Wpis z mikrobloga

A ja na drugą turę nie idę.
Skoro naród lubi być ruchany przez cały czas przez tych samych ludzi, to proszę, uszanuje ta wole. Bez zamachu stanu lub prawdziwej klęski NIC się nie zmieni. Tymczasem leci matrix na TVN7.
#wybory #wybory2020
  • 126
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Pawelczi: ile ty masz lat że obraziłeś się jak mała dziewczynka? Wybór jest między tym czy komuchy z PiSu będą mogły dalej przepychać kolanem każdą ustawę jaką sobie wymyślą deptajac przy tym prawo, cyz będzie choć JEDENA instytucja która może ich powstrzymać. No ale co tam, #!$%@?. Symetryścinto są jeszcze więksi idioci niż PiSowcy.

Dorośnij. W życiu tak jest że często dobrego wgboru nie ma, ale zawsze można #!$%@?ć po
  • Odpowiedz
  • 0
@kjeller prawdziwa, ja go popieram. Jedni i drudzy to kłamcy, aferzysci i propagandziści. Tak jak wyżej pisałem, wybierasz między #!$%@? w dupę raz, ale dużym, lub dwa razy, ale małym.
  • Odpowiedz
  • 0
@Corranh dla mnie życie jest zerojedynkowe. Z powodu choroby psychicznej staram się wszystko dookoła upraszczać, a tęgie rozkminy zostawiam na działalność twórcza.

Albo chce jeść albo nie, nie #!$%@? ciasteczka po drodze. Albo coś chce zrobić, albo nie, nie wybieram półśrodków, bo to nie ma sensu. Wilk niedojedzony, a owca i tak nie przeżyje.
I taki jest wasz obraz, głosujący na mniejsze zło.
  • Odpowiedz
  • 0
@chodznapole zacytuję sam siebie

Albo chce jeść albo nie, nie #!$%@? ciasteczka po drodze. Albo coś chce zrobić, albo nie, nie wybieram półśrodków, bo to nie ma sensu. Wilk niedojedzony, a owca i tak nie przeżyje.

I taki jest wasz obraz, głosujący na mniejsze zło

Ale oni tego nie rozumieją, dla nich zawsze było jako tako i mieć pół #!$%@? w dupie jest ok, bo zawsze mógł byc cały
  • Odpowiedz
Skoro naród lubi być ruchany przez cały czas przez tych samych ludzi, to proszę, uszanuje ta wole.


@Pawelczi: To po co teraz głosowałeś? Chciałeś coś zmienić, nie udało się z twoim kandydatem, więc teraz chcesz aby cię ruchano xD
  • Odpowiedz
@Pawelczi: wypisz wymaluj: zdenerwowany 18-latek, który ma inteligencję poniżej przeciętnej, a uważa się za oświeconego, bo ogląda memy polityczne i obrażony na cały świat, że korwinizmy mają marginalne poparcie
  • Odpowiedz
@Pawelczi: Skończ się kompromitować i idź płakać w kącie, jak już dorośniesz kiedyś to może zauważysz że w życiu nie zawsze ma się to czego się chce.
  • Odpowiedz
@Pawelczi: gdyby był Bosak w drugiej turze to dla mnie byłby mniejszym złem od Dudy. I właśnie kandydat Konfy dostałby mój głos. Bosak dla wielu też jest mniejszym złem
  • Odpowiedz