Wpis z mikrobloga

A ja na drugą turę nie idę.
Skoro naród lubi być ruchany przez cały czas przez tych samych ludzi, to proszę, uszanuje ta wole. Bez zamachu stanu lub prawdziwej klęski NIC się nie zmieni. Tymczasem leci matrix na TVN7.
#wybory #wybory2020
  • 126
  • Odpowiedz
26 lat mam, rodzina założona, mieszkanie i kombi w garażu już też stoi, bardziej chyba nie "dorosnę".


@Pawelczi: To smutne że w tym wieku nadal zachowujesz się jak gimnazjalista, który na złość mamie odmrozi sobie uszy.
  • Odpowiedz
  • 1
@SiDi Bosak odpowiada mi pod względem gospodarczym, nie ideologicznym, on by dostał pół mojego głosu, ale tutaj zgodziłbym się na "mniejsze zło". Ale mając do wyboru Duda vs Trzaskowski, to jakbym właściwie nie miał wyboru. Żyje chyba na innym lewelu świadomości i wierzę, że oni się dogadają jak wygra trzasku.
  • Odpowiedz
Żyje chyba na innym lewelu świadomości i wierzę, że oni się dogadają jak wygra trzasku.


@Pawelczi: Dlatego lepiej nie testować tej teorii, bo nawet jeśli oczekujesz że tak będzie to wciąż nie masz 100% pewności że tak będzie, dlatego zgodnie ze zdrowym rozsądkiem wolisz aby wygrał Duda xD Nie masz czasem 16 lat a nie 26?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pawelczi: To ja Ci uproszczę. Z dwóch ludzi którzy chcą Cię zabić wolisz mieć do czynienia z tym który ma naładowany pistolet czy ślepaki?

No to taką mniej więcej mamy sytuację. Trzaskowski jako prezydent niczego nie może zepsuć. Może jedynie blokować #!$%@?ów z PiS. Duda daje im gwarancję bezkarności i dalszego #!$%@? państwa. Ale dla symetrysty to jedeno i to samo.
  • Odpowiedz
To ja Ci uproszczę. Z dwóch ludzi którzy chcą Cię zabić wolisz mieć do czynienia z tym który ma naładowany pistolet czy ślepaki?


@Corranh: Tłumacząc to na tłumaczenie jakie OP tutaj przeprowadza to by było raczej jak - masz przed sobą dwóch gości z naładowanym rewolwerem, jeden wiesz że na 100% trafi cię prosto w łeb, drugi ma lekkiego zeza i ma 20% szans że jednak chybi. OP nie głosując
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawelczi: Czyli wierzysz ze się dogadają jak wygra Trzaskowski i wiesz z góry że są dogadani (na przykład w kwestii dalszego dociskania śruby gospodarce) jak wygra Duda.
Elementarna logika wskazuję na kogo w takiej sytuacji trzeba głosować.
  • Odpowiedz
  • 0
@Khaine To smutne, że mając się za tak "dorosłą" osobe dalej nie dociera do ciebie, że metoda "mniejszego zła" nigdy nie doprowadzi do dobrych zmian. Gdybyś miał wybierać jak masz zginąć, wybrałbys? Jak ci pół ekranu w telefonie #!$%@? to też go trzymasz, bo pół jeszcze działa i da się używać?

Raz w życiu zdecydowałem się na półśrodek - próba samobójcza.
I teraz ni to umarłem, ni to żyje.

To coś jak silnik w aucie - kopci, ledwo ciągnie, ale jedziesz. Płacisz dużo więcej, bo lejesz olej, dłużej jedziesz, niszczysz osprzęt, palisz więcej benzyny, ale jeszcze jezdzi. Mógłbyś wydać raz a dobrze na remont, ale nie, non stop męczysz siebie, auto i wszystkich wokół. A jakbyś od razu wymienił te pierścienie, panewki i uszczelki, to koniec końców - może i byś mniej pieniędzy
  • Odpowiedz
To smutne, że mając się za tak "dorosłą" osobe dalej nie dociera do ciebie, że metoda "mniejszego zła" nigdy nie doprowadzi do dobrych zmian.


@Pawelczi: To smutne, że będąc takim dorosłym nadal nie zrozumiałeś, że w życiu czasem zamiast kufra złota dostajesz kufer z gównem i musisz sobie z nim też jakoś dać radę. Próbując przeżyć w dziczy zrobiłbyś sobie dzidę którą mógłbyś się chociaż jakkolwiek bronić, czy byś usiadł
  • Odpowiedz
  • 1
@Corranh No to idźcie i głosujecie na trzaska. Ja po prostu nie oddam ważnego głosu, bo dla mnie to jeden #!$%@?.

Mam te same poglądy od gimbazy, czyli będzie już naście lat, nie głosowałem nigdy na "mniejsze zło" tylko zgodnie ze swoimi poglądami, a Trzasku i Duda to dla mnie jeden pies.
  • Odpowiedz
Mieli narzędzia, by szybko się z tym rozprawić, jednak tego nie zrobili, jako "rząd" ponoszą winę, że mając wątpliwości nie zrobili tam soczystej kontroli wszystkimi dostępnymi środkami.


@Pawelczi: Za PISu masz kontrolowane upadłości skoków. A podczas afery KNF okazało się że szef tej instytucji chce łapówki za ochronę xd
  • Odpowiedz
przez dude bede wyruchany szybciej a przez trzaska 10 minut pozniej.


@Frank007: Być może, ale granie na czas i liczenie że wróg się sam przewróci, i sobie ryj rozwali po drodze to też strategia przetrwania. Ja wolę kupić czas i liczyć że po drodze zdarzy się coś co odwróci sytuację na moją korzyść.

Jak na ironię takim czarnym łabędziem który #!$%@?ł PiSowi wszystkie plany był koronawirus. Gdyby opozycja nie grała
  • Odpowiedz