Wpis z mikrobloga

A ja na drugą turę nie idę.
Skoro naród lubi być ruchany przez cały czas przez tych samych ludzi, to proszę, uszanuje ta wole. Bez zamachu stanu lub prawdziwej klęski NIC się nie zmieni. Tymczasem leci matrix na TVN7.
#wybory #wybory2020
  • 126
  • Odpowiedz
  • 0
@Khaine Były wyboru i zagłosowałem - chciałem zrobić dzidę.
Jest druga tura, a cały las co do ostatniej szyszki to pruchno - #!$%@? z lasu, znajduje kamień na plaży i czekam, aż urośnie jakieś zdrowe drzewo.
  • Odpowiedz
Jest druga tura, a cały las co do ostatniej szyszki to pruchno - #!$%@? z lasu, znajduje kamień na plaży i czekam, aż urośnie jakieś zdrowe drzewo.


@Pawelczi: No i widzisz właśnie ekipę PiSu która leci z napalmem prosto na ten las, i nic nie robisz aby kupić czas by to drzewo miało szansę wyrosnąć.
  • Odpowiedz
@Pawelczi tak samo postąpiłem poprzednio jak był Komorowski-Duda. Nawet nie wiesz jak sobie plułem w brodę. Chciałem być ponad to, a swoją biernościa przyczyniłem się do zawłaszczenia państwa przez jeden obóz polityczny. Nie badz taki glupi, proszę.
  • Odpowiedz
czytaj komentarze


@Pawelczi: Twoja postawa jest skrajnie nielogiczna i nic co napiszesz tego nie zmieni. NIC nie tracisz gdyby wygrał Trzaskowski skoro OCZEKUJESZ że będzie tak samo jak z Dudą. No to co tracisz gdyby wygrał Trzaskowski? Nic, przecież oczekujesz że nic się nie zmieni.

Ale nie masz 100% pewności że na pewno będzie tak samo, to jest jedynie twoje założenie. Czy w takim razie skoro nic nie można stracić nie
  • Odpowiedz
czytaj komentarze


@Pawelczi: Przeczytałem i uważam że nadal nie masz racji.

1. Jak wygra duda to masz 100% pewności że będzie #!$%@?. A jak Trzaskowski to prawdopodobieństwo #!$%@? jest mniejsze od 100.
2. Jak wygra duda to prawdopodobnie już nigdy nie będzie uczciwych wyborów, i wtedy masz pewność że już nigdy nic się nie zmieni.
  • Odpowiedz
@Khaine: A czym mam kupić ten czas, #!$%@? kawałkiem pruchna rzucać w helikoptery?
Tak #!$%@?, że mi wypok na telefonie się rozkrzaczył.

Otóż patrzysz na tą sytuacje tylko ze swojej perspektywy.

Moja perspektywa jest taka, że sobie jako tako żyje, z całego socjalu mam jedynie 500+ (mimo, że straciłem robotę przez pandemie, nie przysługuje mi nic! mimo, że miałem umowę o prace), które w całości idzie na dobro przyszłego pokolenia, bo
  • Odpowiedz
ludzie oddajacy glos mogli tez tak pomyslec i oddac glos na innych kandydatów, ale nieee bo po co dac szansę nowym


@Frank007: Ja głosowałem na Hołownię wiedząc że nie wygra. Wiedziałem że nie przejdzie do drugiej tury, ale nie miałem 100% pewności że nie przejdzie, więc wolałem wziąć tą małą szansę i mimo wszystko zagłosować na niego a nie na Trzaskowskiego, zamiast po prostu zagłosować na Trzaskowskiego lol. Wynik okazał się
  • Odpowiedz
To, że nie cierpie go tak samo, jak dudy. Nie lubię ryb więc nie jem również paluszków rybnych, co w tym dziwnego?


@Pawelczi: To że jak wygra Duda to zmuszą cię siłą do żarcia paluszków rybnych albo wyjazdu z kraju, a jak nie wygra to jeszcze jest szansa, że będziesz mógł potem wybrać schabowego.
  • Odpowiedz
@Khaine: Tak jak mówiłem - nie lubię półśrodków. Jeżeli wszyscy będą mieli żreć paluszki rybne, to może ktoś się wreszcie ruszy i będzie okazja coś zrobić z tym bajzlem. W 2012 byłem na manifestacji przeciwko ACTA i było, na prawdę, fajnie. Siniaki były, ale gaci nie obsrałem. Dzieci już potrafią po polsku proste zdania sklecić, wolałbym wiedzieć teraz a nie za parę lat, czy warto szlifować tę umiejętność.
  • Odpowiedz
  • 1
@szasznik no to super wybór. Albo jesteś ruchany w dupę raz murzyńskim #!$%@?, albo dwa razy normalnym, obliczasz procent szans na puszczenie jeszcze kiedykolwiek dźwięcznego pierda.
  • Odpowiedz
@Pawelczi: A jak dla mnie to po prostu upierasz się jak dziecko przy swoim i wykręcasz logikę na wszystkie możliwe sposoby, byle tylko nie dotarło do ciebie że na wyborze Trzaskowskiego nic nie możesz stracić a przez przypadek możesz zyskać.

Jak byłem małym korwinistą to też tak robiłem, potem do mnie dotarło że życie to kompromisy i nigdy nie będzie tak że będę mógł wybierać między czymś co jest idealnie czarne
  • Odpowiedz