Wpis z mikrobloga

A ja na drugą turę nie idę.
Skoro naród lubi być ruchany przez cały czas przez tych samych ludzi, to proszę, uszanuje ta wole. Bez zamachu stanu lub prawdziwej klęski NIC się nie zmieni. Tymczasem leci matrix na TVN7.
#wybory #wybory2020
  • 126
  • Odpowiedz
nie stekam, jakbyś nie zauważył, stwierdzam fakt. Sram po prostu już na to i tyle.


@Pawelczi: Ja sam głosowałem na Hołownię wiedząc że w drugiej turze będzie Trzaskowski. Ale gra jest o zbyt wysoką stawkę aby rzucić ręcznik i stękać, że nie zagłosuję na Trzaskowskiego bo jest z KO. Trzeba walczyć dalej by móc zawalczyć jeszcze raz w kolejnych wyborach parlamentarnych, jak rzucisz ręcznik to jakbyś głosował na Dudę i
  • Odpowiedz
  • 40
@Pawelczi: nie idąc na głosowanie w drugiej turze to wspierasz wygranego. Ktokolwiek to będzie. Jeśli wygra Duda to Twój "nieglos" był na niego, bo na Trzaska nie oddales. I w drugą stronę to samo. Tutaj teraz tylko chodzi o #!$%@? Dudy.
  • Odpowiedz
  • 7
@kicioch dlatego, bo nie mam na kogo zagłosować?
Ja #!$%@?, weź wróć do zadawania pytań, bo #!$%@? idzie podczas takiej rozmowy.
Jestem przeciwko PO i przeciwko PIS i przeciwko SLD , co jeszcze mam Ci tłumaczyć? Skoro nie mogę zagłosować na swoich kandydatów, to nie pójdę zagłosować na kogoś, przeciwko komu głosowałem w pierwszej turze.
  • Odpowiedz
  • 4
@Khaine ale ja jestem przeciwko trzaskowskiemu w takim samym stopniu, jak przeciwko Dudzie. Gdyby ludzie poświęcili 30minut i zagłosowali zgodnie ze swoimi poglądami, ani Duda ani Trzaskowski by nie znaleźli się w 2 turze i to jest teza, która ciężko podważyć.
  • Odpowiedz
ale ja jestem przeciwko trzaskowskiemu w takim samym stopniu, jak przeciwko Dudzie


@Pawelczi: No to znaczy że nie rozumiesz sytuacji, bo za Trzaskowskim nie stoi cały aparat przestępczy który chce przejąć kraj. PO już było i nigdy nie było nawet przez chwilę ryzyka, że wpadniemy w autorytaryzm i się z niego nie wygrzebiemy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Khaine Jeżeli dalej nie odsunęli tej popisowej władzy, to oznacza, że koniec końców oni się dogadają, a na koniec Ty, ja, nasi przyjaciele i rodziny skończą z #!$%@? w dupie. Ich trzeba wszystkich #!$%@?ć ino roz, czy z Duda czy bez, teraz jesteśmy w dupie i już nie da się tego zmienić.
  • Odpowiedz
Jeżeli dalej nie odsunęli tej popisowej władzy, to oznacza, że koniec końców oni się dogadają


@Pawelczi: Nie wiesz tego. Jak dla mnie PiS już dawno złamał wszelkie traktaty o nieagresji ze wszystkimi stronnictwami w Polsce i jesteśmy na etapie wojny totalnej. Poza tym wolę zginąć walcząc niż rzucić ręcznik, usiąść w kącie i płakać że nic się nie da zrobić.
  • Odpowiedz
ze trzy Amber goldy se jebniem


@Pawelczi: Jak uważasz że Amber Gold było "aferą PO" to łykasz PiSowską propagandę jak pelikan jednocześnie udając oświeconego będąc produktem PiSowskiej propagandy.

KNF za PO ostrzegał przed Amber Goldem a Amber Gold starał się dobrać do syna Tuska licząc, że jak afera się wysypie to Tusk będzie ich próbował zamieść pod dywan jak będą mieli jego syna jako "zakładnika".
  • Odpowiedz
  • 0
@Khaine #!$%@?, wyłącznie te telewizory, bo aż czasem przykro mi to czytać. Mieli narzędzia, by szybko się z tym rozprawić, jednak tego nie zrobili, jako "rząd" ponoszą winę, że mając wątpliwości nie zrobili tam soczystej kontroli wszystkimi dostępnymi środkami. Nie chcę tutaj za mocno cisnąć po TVN bo ostatnio zrobili chyba jedna z lepszych akcji na świecie z bitbayem, ale na co dzień również pierdoła jak mało kto.
  • Odpowiedz