Wpis z mikrobloga

Jezu Chad, czego Ty znowu chcesz... Jak zwykle zachodzisz mnie od tyłu....
Ahhh to nie Ty...
Ooo jak Ci na imię przystojniaku?
Cześć Anon ja jestem Julka hihi ʕʔ
Wybacz, że tak nakrzyczałam na Ciebie, ale myślałam, że to ten debil Chad mnie znowu nachodzi...

Nie wiem co on sobie myśli, chyba sądzi, że mając 45 cm w łapie 195 wzrostu i inne podobne może mieć każdą i traktować mnie jak jedną z wielu lasek.... żałosne
Ty nie wyglądasz na takiego.... widzę, że jesteś nieśmiały bardzo.... wstydzisz się mnie?

Oj Anon przestań głuptasie, wiesz co podobasz mi się... jesteś taki szczuplutki i niski, taki chłopczyk ()

Słuchaj chcesz iść ze mną do mojego pokoju i poklepać mnie po tyłeczku? Potem we mnie wejdziesz, obowiązkowo bez gumki i zalejesz swoim nasieniem, pragnę tego Anon...

CO JESTEŚ PRAWICZKIEM? Boże tak, tego właśnie pragnę, niedoświadczonego, zwykłego chłopaka, oh tak oj Anonku proszę klepnij mnie teraz w tyłek, pokaż tym wszystkim napakowanym gościom, że zdobyłeś moje serce i jestem Twoją własnością...
OHH tak jezu, cudownie być suczką takiego spierdona jak Ty, oh tak już mi cieknie.... Anon dalej idziemy do mnie....

#przegryw #plodnajulka ##!$%@? #heheszki #takbylo #rozowepaski
Felixu - Jezu Chad, czego Ty znowu chcesz... Jak zwykle zachodzisz mnie od tyłu....
...

źródło: comment_1593362627SdwJ37Oqsc6ekPULwnVdQS.jpg

Pobierz
  • 36
CO JESTEŚ PRAWICZKIEM? Boże tak, tego właśnie pragnę, niedoświadczonego, zwykłego chłopaka, oh tak oj Anonku proszę klepnij mnie teraz w tyłek, pokaż tym wszystkim napakowanym gościom, że zdobyłeś moje serce i jestem Twoją własnością...

OHH tak jezu, cudownie być suczką takiego spierdona jak Ty, oh tak już mi cieknie.... Anon dalej idziemy do mnie....


@Felixu: jak kwikłem na głos XDDD