Wpis z mikrobloga

Czy ostatnimi czasy ktoś naprawdę wierzy w wymierne efekty "eksperymentów społecznych" na #tinder typu #klaudiusz?
Czytając wykop odnoszę wrażenie, ze nienawiść do kobiet odebrała incelom zdolność logicznego myślenia.

Biorąc pod lupę #projektklaudiusz - inteligenci wrzucają rozpikselowane zdjęcia modela 9/10, bez podpiętego instagrama, a potem hurr durr nawet taki nie ma par, a p0lki to hipergamiczne bestie. A no nie ma, bo trzeba mieć iq małpy, by sądzić, że ten profil jest prawdziwy.
Gwarantuję Wam, że facetów na tym poziomie atrakcyjności (ze zweryfikowanym profilem / podpiętym insta) bez większych problemów #!$%@? z dziewczynami o aparycji modelek.
Zresztą i tak jest to przypadek dość abstrakcyjny, ponieważ jest to poziom, który osiąga znacznie mniej niż 1% społeczeństwa.

Dlatego apel do wszystkich brzydkich #przegryw którzy tak usilnie próbują poczuć się jak przystojniacy - zakończcie podszywanie się pod modeli i znajdźcie sobie inne zajęcie.

Bo co właściwie ma udowodnić ten "eksperyment", ze ludzie atrakcyjni podobają się wszystkim i mogą sobie pozwolić na więcej? To chyba z lekka oczywiste.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill
  • 23
@Pinkyo: Oczywiste dla osob wychodzących z domu od młodych lat i potem w wielu gimnazjum/liceum mających związki. Zaskoczenie dla tych co do 25 roku życia "grali w gre".

Bo co właściwie ma udowodnić ten "eksperyment", ze ludzie atrakcyjni podobają się wszystkim i mogą sobie pozwolić na więcej?


@Pinkyo: Było pisane tysiąc razy co, wiec jeśli jeszcze nie zalapaleś to sory... A i o efekcie aureoli dużo osob się dowiedziało i
A co w tym dziwnego? Oczywiste, ze bardziej chcą się zaangażować w pisanie z kimś, kto bardziej im się podoba.


@Pinkyo: Że #!$%@?ą że wygląd nie ma znaczenia a facet musi byc miły by ich zainteresować?
Oczywiste że chcą najlepszych genów i najlepiej wyglądających facetów. Tak działa hipergamia ktorą internet dodatkowo nakręcił. I teraz jedni faceci nie mają wcale dziewczyn, a drudzy mają więcej niz potrafią obrócić.
Ja tylko jednego nie rozumiem - po co to robić? Był jeden projekt Klaudiusz i na kiego grzyba się dobijać robiąc kolejne takie projekty, które... potwierdzają już wszystkim znaną i udowodnioną tezę.


@hell_awaits: Bo każdy jednak mysli, nie to nie może byc prawda, ja spróbuje, ja założe i im pokaze xD Zresztą umówmy sie, ściagniecie zdjęcia przystojniaka z neta i załozenie konta to 5 minut roboty więc czemu nie? Niektórzy muszą
. I niech sobie działa ta hipergamia, rzeczywistość zweryfikuje :)


@Pinkyo: Rzeczywistość już zweryfikowała. Jednym się ulewa od ilości piszących do nich lasek, inni nie mają nawet jednej pary. No ale tak działa ich mózg. Z pewnością na imprezie widzialeś jak kilka dziewczyn podobało się kilku facetom, za to w drugą stronę to jeden, najlepszy facet zbierał uwagę kilku dziewczyn, a inni niemal nic. Ja tam nie narzekam, ale przeciętniak musi