Wpis z mikrobloga

Gdzie szukać dziewczyny? W pracy nie poznam pracuje sam na malym magazynku, wczesniej na lopacie. Przez znajomych tez zbytnio nie bo mam malo znajomych, ktorzy nie chca mnie poznawac z laskami. Przez pasje i hobby tez nie, bo trenuje sporty sylwetkowe, teraz kalistenike i chodza same chlopy. Przez rodzine tez nie poznam. Na podryw na ulicy za slaby w gadce jestem. Na kursy mnie nie stać. Na portalach randkowych mi nie idzie, przez 4 lata szukania udalo mi sie miec 3 onsy, ale laski nie chcialy nic wiecej. Co ja mam w takiej sytuacji robic? 23 lvl a czas leci coraz szybciej rutyna zabija.
Gdzie znaleźć lekko autystyczną szarą myszkę przecietna z wygladu do zwiazku?
#przegryw #podrywajzwykopem #psychologia #rozowepaski #zwiazki #wychodzimyzprzegrywu
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZeZycieMaSens: mi babcia powiedziała kiedyś, żebym nie szukał bo moja p0lka sama się znajdzie. No i.... nie znalazła się sama i powiem Ci, że jeżeli masz brzydki ryj to chyba nic z tego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@ZeZycieMaSens nie poddawaj się. Koszystaj z portali randkowych, udawaj się na speed datingi. A przede wszystkim nie oceniaj po wyglądzie. Mój #niebieskipasek poznany na Tinder na zdjęciach nie wyglądał jakoś super. Dałam mu szanse i w Realu okazało się, że jest fajnym i mega przystojnym facetem
  • Odpowiedz