Wpis z mikrobloga

Wiem, że do budowania masy lepsza jest dieta wysokoweglowodanowa niż #keto, ale jak to wygląda w przypadku, gdy powrót na siłownię (ok rok stażu) zaczynamy od redukcji. Czy na każdej z diet, będzie możliwy wzrost siły z jednoczesnym zmniejszaniem bf?
#mirkokoksy #mikrokoksy
  • 7
@chlop784: W czlowieku ciagle zachodza reakcje anaboliczne i kataboliczne. Ciagle budujesz mase i ja spalasz. Bilans tych reakcji stanowi o tym, czy jetses ciezszy czy lzejszy. Skoro wiesz, ze

do budowania masy lepsza jest dieta wysokoweglowodanowa niż #keto,


To czemu chcesz stosowac keto na redukcji, gdzie budowanie masy powinno byc zmaksymalizowane?
@DywanTv: Od niedawna zacząłem interesowac się keto, przez prawie całą kwarantanne byłem właśnie na keto, ale nie odczułem żadnych mitycznych efektów tej diety na sobie, dlatego zastanawiam się nad powrotem na węgle, żeby sprawdzić czy może podczas zmiany w drugą stronę coś odczuje. Samo pytanie jest spowodowane badaniami, omówionymi w tym filmie (linki w opisie) : https://youtu.be/mk9lFY20aWY
@chlop784: ja myślałem, że przez węgle się źle czuje, wystarczy że zadbałem o jelita, nawodnienie i poprawiłem insulinowrażliwość i z 4/10 czuje sie 7/10. Keto też chwile próbowałem i zdecydowanie lepiej się czuje na high carb. Polecam.