Wpis z mikrobloga

Obejrzałem reportaż, i jest w nim mowa o próbie wręczenia łapówki w wysokości 1 mln PLN.
Jedna rzecz mi się nie zgadza.
1. 13:15 - TVN prosi o wysłanie zdjęcia z dzisiejszą gazetą
2. 13:23 - w ciągu 8 minut, ktoś zdążył kupić gazetę, i zrobić zdjęcie
3. pokazano pieniądze, gazetę i paragon, ale godzina na nim to 11:38
Czyżby prowokacja? Może Suszek chciałby to sprawdzić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wołam @Bitbay

#bitbay #tvn24 #telewizja #kryptowaluty #bitcoin #blockchaininfo
  • 25
@NKPL: @darkmind: @mike_123: @mvp84: @Dorodny_Wieprz: @Kone1963: @czyznaszmnie: @rencznik:

Wiecie jaki jest ? Bardzo prosty.
Media tak działają. Tworzą materiał, tam jest głównie gadanie. Mało co pokazują. Wiecie, jak jest sam głos z dyktafony przy rozmowie o tej łapówce, to nie było tam żadnej kamery. No ale trzeba coś dać w tle a nie czarny ekran. Zawsze cos się musi dziać. Zwłaszcza w dokumencie gdzie
cyberpunkbtc - @NKPL: @darkmind: @mike123: @mvp84: @DorodnyWieprz: @Kone1963: @czyzna...
@Kone1963: Puść sobie byle jaki inny fragment gdzie lektor czyta to co przygotował redaktor. Tu gada o upadku bitmarketu to w tle animacje stron z artykułami na ten tema. Gada coś że Suszek to dają jedno zdjęcie. I wszystko to animacje z jakimś efektami na siłę. Większść to animacje. Musi się ruszać coś po prostu. Powiedział o biurze w Dubaju to jakaś animacja mapy z kropką i zaznaczonym Dubajem :D .
@Kone1963: Yo. Patrz na to identyczne. Nie ma nagrań z kamery jak się spotykał z tym typem i gadał o tej łapówce. Nagrywał to dyktafonem. A w czasie tego nagrania coś musi być na ekranie. To np. wrzucają zdjęcie jakiegoś softu do edycji dzwięku (i to ze studia pewnie soft jakiego używa dżwiękowiec). Tło zaciemnione, fragment monitora żeby nie było widać studia. Ale pasuje. Wiesz ekipa nagrywa na laptopie siedząc w
cyberpunkbtc - @Kone1963: Yo. Patrz na to identyczne. Nie ma nagrań z kamery jak się ...

źródło: comment_15933652873fdAbbjgHGeo01Z6HtJD1E.jpg

Pobierz