Wpis z mikrobloga

@rand0mized:

Ja właśnie ogarniam problemu wykopków xD Mam pewnie top 3 udo na wykopie a NIGDY nie miałem problemu kupić spodnie. Gdzie nie wejdę w losowe miejsce to są pasujące ¯\_(ツ)_/¯ ewentualnie pas trochę za duży ale nie wiele. A tu czytam, że jak ktoś hurr durr ma 60 cm udo to spodni nie może ogarnąć.
  • Odpowiedz
@Kasahara: to takie #!$%@? ulancow xD sam nigdy nie mialem problemu ze spodniami w udzie, za to w pasie byl problem bo musialem trytytka spinac albo dziurki dodatkowe robic w pasku bo takich malych paskow nie mialem po redukcjach
@IntruderXXL: udo wieksze niz moja talia, to sie szanuje
  • Odpowiedz
@Szimu: no pas bardziej to problem, ale żeby przez nogawkę nie przechodziła duża noga, no nie przesadzajmy. Wiadomo nie każdy model i znajdą sie, ze nie przejdzie, ale nie tak, ze w całym sklepie ok się nie znajdzie
  • Odpowiedz
@Dziki_Nomad:

Przy takim wzroście dziwnie jakby miał 40. Naturalna kolej rzeczy, ja wiem, że genetyka to tez wzrost. No ale raczej 190+ cm ludzie mają wszystkie kości/stawy średnio większe niż 170 cm manlet.
  • Odpowiedz
I z czyms takim ty mowisz ze genetyka nie miala wplywu na twoje wyniki


@Dziki_Nomad: No wiesz mam trochę większy, szerszy, szkielet niż reszta. Dlatego ważę ile ważę a nie wyglądam jak totalny ulaniec.
Ale nie koniecznie ktoś mając mniejsze stawy musi się gorzej nadawać do trójboju.
  • Odpowiedz