Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam możliwość wyprowadzki do innego miasta, ale jestem jeden a rodzice mają już 60 lat, ojciec ciężko charuje, matka bywa toksyczna i lubi się wykłócać. Chciałbym się usamodzielnić bo już jestem dorosły (21 lat), ale boję się że beze mnie zagryzą się w domu...
#rodzina #zalesie #jedynacy #pytanie #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #wyprowadzka #wroclaw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef6fdc415d9fcf7250ef883
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: oni są twoimi rodzicami a nie ty ich, to nie twoja odpowiedzialność żeby potrafili się dobrze zachowywać.
Jak im coś nie odpowiada to niech się dogadają albo wezmą rozwód, to nie twój biznes.
Uciekaj jak najprędzej i nie słuchaj jakby grali na emocjach
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania to dorośli ludzie, a Ty jeśli wbrew swoim planom z nimi zostaniesz to za kilka lat możesz pluć sobie w brodę, że przegapiłeś szansę na zmianę życia. Zawsze możesz wybrać miasto niedaleko rodzinnego domu i wpadać na weekendy. Idź za marzeniami Mirek, spełniaj się póki jesteś młody i masz chęci.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przy Tobie też się zagryza.
A do tego psychika siadzie i Tobie.

Wiem, że to nie jest łatwe, ale musisz zrozuniec, że nie Ty jesteś odpowiedzialny za dobre stosunki między nimi.
To ich związek i ich wybór, że się między sobą żrą.
Ciężko od tego się uwolnić, jesli wiele lat się w takiej atmosferze wychowywało, ciężko się odciąć - ale trzeba.
I warto.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania wyprowadź się jak najszybciej, i to nie są moje słowa, a słowa moich rodziców, ojciec się nie wyprowadził od swoich i teraz tego żałuję bo jego czyli moja babka jest strasznie toksyczną i zawsze zresztą była, ale nie wyprowadził się bo nie chciał ryzykować, chyba, ale mi mówił wprost żeby wyrywał jak najdalej, nie tylko jeżeli chodzi o samych rodziców, ale o to że mieszkam na wsi 100 km od miasta
  • Odpowiedz