Wpis z mikrobloga

już wyglądało patologicznie, gdzie dosłownie błagali nauczycieli o jakieś nadprogramowe zdanie, żeby tylko dostać celujący.


@kezioezio: Nie pamiętam, żebym coś błagał, ale od zawsze byłem dość bezczelny, więc odważałem się powiedzieć nauczycielowi, że jak taka ocena w skali ocen jest, to powinny być określone warunki, które należy spełnić by ją otrzymać.
A poza tym, jak można być tak dobrym z różnych przedmiotów by mieć z nich 6? Czy to możliwe, żeby udzielać się PONODPGORAMOWO i odnosić tyle sukcesów z tak różnych dziedzin?


@ProResHq: Oczywiście, że można. Ludzie są różni.
@niochland obsługi PowerPoint i sumowania w excelu jeszcze się nauczy, bo życie to na niej wymusi, a Ty z historii, biologii i geografii nadal będziesz głąbem z ugruntowaną wiedza o grach video
@kezioezio no faktycznie, jest powód do wyśmiewania, córka ma oceny celujące i bardzo dobre. Akurat to powinien być powód do dumy i pochwał, a kretynów z umiejętnościami grania w gry video powinnismy przemilczeć.
@goodghost: Same piątki i szóstki to nie musi być wyznacznik wiedzy albo umiejętności, to tylko stopnie które są zależne od wielu kwestii. Takie wzorowe osoby to zwykle przemęczone biedne stłamszone dzieci których to rodzice próbują wykorzystać zmuszając ich do nauki aby podnieść sobie poczucie własnej wartości „jakim to jestem zajebistym rodzicem ze moje dziecko ma szóstki”. Zakompleksiona babeczka i tyle, nie powinno się gloryfikować stopni. W ogóle stopnie powinny być opisowe