Wpis z mikrobloga

@goodguy: Nie widziałem go z 10 lat, ale sprawdziłem profil na fb, a tam poprzednie stanowisko: customer w media expert, aktualnie studiuje techniki pożarnicze. Także nic nadzwyczajnego jak na takiego szóstkowego ucznia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TenAnonToKlopoty
Zajebiste ambicje.
To pustackie chwalenie się, że jej dziecko jest na tyle inteligentne żeby w określonym systemie osiągnąć określone wyniki. Gorzej jeśli było okupione to ogromną pracą dziecka stratami psychicznymi i stratą czasu który nożna by poświęcić np. na ruch na powietrzu. Jeśli czegoś konkretnego się nie nauczy później to tymczasem świadectwem może se dupe podetrzec
  • Odpowiedz
@Hrabia_Horeszko: po prostu dobre oceny w podstawówce/gimnazjum nie mają zbyt dużego wpływu na to jak potoczy się życie. A takie osoby najczęściej mają dość uczenia się "dla rodziców" i olewają potem naukę jeszcze bardziej niż "trójkowicze".
  • Odpowiedz
No i co z tego skoro takie osoby bardzo czesto nie sprawdzaja sie kompetnie na rynku pracy?
Sam w szkole mialem jednego takiego prymusa i nic ciekawego obecnie nie robi.

Nieduzy procent potrafi przekuc dobre oceny w szkole na ciekawa kariere zawodowa.
  • Odpowiedz
Z perspektywy czasu stwierdzam, że te paski to co najwyżej do podtarcia dupy się nadają, zwłaszcza gdy są one owocem chorych ambicji rodziców, a nie własnych chęci i zainteresowań. Do dziś nienawidzę matki za to jakie miała podejście, ale przyjdzie czas, że jej wygarnę i jedyne co jej zostanie to dom, w którym będzie sama bo nigdy nic sensownego mi nie przekazała i była #!$%@? rodzicem
  • Odpowiedz