Wpis z mikrobloga

@pingwinowa: posiadacz 3 drzwiowego kompakta here. Krótko mówiąc, jest w pyte.
Ale to wszystko zależy od Twoich potrzeb. Ja nikogo oprócz dziewczyny nie wożę, wiec tylne drzwi mi nie potrzebne, a korzystam z wygodniejszego wsiadania, bardziej cofniętego słupka b i lepszego wyglądu

Dodatkowo zastanawiam się kim był Niemiec który wziął auto w film opcji, skóry, klimatronik, automat i zdecydował się na 3 drzwi ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pingwinowa: trzydrzwiowa ibiza here, jeżdżę tylko z niebieskim, nam pasi dopóki nie ma bombelków, plus też taki że rzadko ktoś nas prosi o podwózkę bo z tyłu nie ma za dużo miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@pingwinowa: miałam i nie polecam:
-Dłuższe drzwi, przez co nie raz się trzeba wciskać jak ktoś za blisko zaparkuje, a czasami w ogóle problem żeby otworzyć
-Jak sobie coś wrzucisz na tylne siedzenie (torebkę, płaszcz, lapka, zakupy) to więcej zachodu jest żeby to wyjmować i po jakimś czasie to zaczyna irytować
-Jak kogoś podwozisz to jest dwa razy więcej gramolenia
+Z plusów to chyba jedynie wygląd, plus w niektórych autach
  • Odpowiedz
@pingwinowa jak jeździsz sama albo max 2 osoby to idealnie pasuje 3 drzwiówka, mam od kilku miesięcy i nie przeszkadza mi brak dodatkowej pary drzwi a samochód wygląda dużo lepiej w wersji 3 drzwiowej
  • Odpowiedz
@m4rk: ja też myślałem ,że z moim w knajpie będzie na zewnątrz ok, jako, że młody, to skurczybyk przy ludziach mi się wyszarpał z szelek za 70 pln szytej na wymiar pod niego, ale nie zatakował innych psów, tylko mojej Mamy szukał. tak czy siak został maskotką knajpy, bo jak go nie kochać:

I jeszcze Ci ludzie na stolikach, co mówią, patrz terrier mu się zerwał ;D
KrzaczekPl - @m4rk: ja też myślałem ,że z moim w knajpie będzie na zewnątrz ok, jako,...

źródło: comment_1593261904LE2tzEWRFouXWoW7YI0XN9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Hej, dzięki za tak dużo komentarzy!
Pomogły w zdecydowaniu, że jednak nie ma co brać trzydrzwiowego, głównie ze względów praktycznych.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz