Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że zbanowanie takiego kd to byłby świetny biznes. No bo spójrzcie, ten pies kd jest tak zafascynowany Dallasem, że nawet dostając bana za darmo przynosiłby w zębach 25 euro - jeden ban i stówa do przodu, a potem jeszcze w ramach przeprosin wysyłałby donejty częściej - profit. Aż dziwne, że do tej pory na to nie wpadł xD
#dallasstudios
  • 6
  • Odpowiedz
@rockensik W końcu przyjdzie taki moment że Dallas nie wytrzyma i zbanuje adminów odpowiadających na banowanie na czacie i cały ten jego kanał #!$%@? z wielkim hukiem.
  • Odpowiedz
@Larsberg: @rockensik on tyłu widzów już pobanowwl z tej zawiści, że nawet jak oleje streamowanie na rok, to nikt nawet tego nie zauważy. Bynajmniej ja, kiedyś świetnie mi się oglądało te jego lajwy, zawsze miałem kilka piwerek i piątkowy wieczór można było spędzić przy heheszkach z sebą. Teraz jest jeden wielki terror przeplatany z wywodami filozoficznymi, a najlepsze są te pytanka widzów z dupy wyjęte "dallas co sądzisz o skromności w
  • Odpowiedz
@rockensik: to jest właśnie to, że te pieski dallasowe są nim strasznie zafascynowane, używają tego samego słownictwa, te same żarty itp. ostatnio jak poszukałem profilu KD na steamie to gość pomimo tego, że ma 600 godzin w CSGO nagle gra w te same gry co jego pan, to jest już cringe'owe jak oni starają się go naśladować...
  • Odpowiedz