Wpis z mikrobloga

Mirki, słuchajcie mam problem. Dzisiaj w drodze do pracy na przystanku dosiadl się do mnie jakiś facet lvl chyba 40.
Zaczął zgadywać, że co tak wcześnie tu robię. Myślałam, że tak chce zagadać bo w sumie bus się spóźniał.
Nie chciało mi się o 5 rano z nikim gadać, więc szybko ucinalam rozmowe, ale on ciągle zaczynał jakiś nowy temat.
Przyjechał autobus i oczywiście usiadł obok mnie. W pewnym momencie zaczął jakoś przekraczać granice i mnie dotykać po ramieniu, po kolanie. Od razu powiedziałam, że nie życzę sobie tego i żeby dał mi spokój. Wiedziałam już, że to nie jest zwykla rozmowa z jakimś randomem w trakcie drogi do pracy.
Widział gdzie wysiadam i powiedział, że będzie na mnie czekał pod firmą jak skończę pracę. Wie o której kończę, bo ma tu kolege i wie jak tu lecą zmiany. Powiedział, że o 18 będzie czekał pod firmą.

Co mam zrobić? Strasznie się boję i martwię. Okropnie się teraz czuję, bo jakis obcy facet mnie dotykal. Boję sie, że faktycznie będzie stał pod firmą i będzie ze mną jechał, a potem będzie widział gdzie mieszkam.
Chyba wezwe ubera, bo serio się bardzo boję. Czuje się wręcz brudna, bo ktoś wbrew mojej woli naruszał moja przestrzeń. Mam ochotę się rozplakać ;/

#wroclaw #gownowpis
  • 191
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jeśli potrzebujesz to załatwię że ktoś Cię odbierze z pracy i odprowadzi a gościa nastraszy

napisz mi gdzie pracujesz i o której kończysz wezmę dobrą pałę i przyjadę i wyjaśnię delikwenta będzie mi stresował Mirabelki z mójwykopu a taki #!$%@?


@bArrek: @Bouquet: ja #!$%@?ę, bijecie granice spermiarstwa xD jak ja będę potrzebował pomocy, bo mi sebki będą groziły, to też przyślecie mi wsparcie? Uwaga, tylko ja waginy nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@konsumatumest: a nie chciał Ci dać linijki?

Ja zawsze robię tak: podchodzę do dziewczyny w autobusie i wkładam jej do ręki linijkę - Trzymaj. - mówię. Wtedy rozdziawia buzię i bada mnie spojrzeniem jakby zastanawiała się, czy przypadkiem nie chcę zjeść jej ojca. A ja, oparty o szybę autobusu mówię, że Andrzej jestem. - O #!$%@? tu chodzi? - pyta ona. - Ściśnij linijkę i odmierz 22 centymetry - z
  • Odpowiedz
@konsumatumest: trzeba było od razu podejść do kierowcy autobusu i poprosić go o wezwanie policji albo samemu zadzwonić.

Type cie molestuje i grozi a ty się zastanawiasz co robić? To chyba oczywiste, że dzwonisz na policję, od tego to jest.
Nie ogarniam. Ludzie doradzają pogonienie typa, #!$%@? albo robienie mu zdjęcia? #!$%@?ło was? Macie umysł mieszkańca bantustanu.

właśnie myślałam o tym że jak będzie za mną szedł to zaprowadze go na
  • Odpowiedz
@konsumatumest: jak masz problem z zebraniem się do zadzwonienia to może policzenie do 5 Ci pomoże ( Reguła 5 sekund )
Ale nie masz się czego obawiać, to jest w pełni uzasadnione. Nie czekaj, aż stanie się najgorsze tobie albo jakieś innej kobiecie.
I koniecznie nie rób nic na własną rękę, od tego jest policja. Typ może mieć nóż i wtedy nici z pogonienia go albo #!$%@? i jeszcze ty
  • Odpowiedz
@peoplearestrange: stwierdziłam, że wyjdę przed budynek i zobaczę czy gdzieś się kręci, jak tak to chciałam iść do ochrony. ale było czysto, więc poszłam w kierunku przystanku i okazało się, że też był pusty. więc już zaryzykowałam i pojechałam busem. na szczęście go nie spotkałam. miałam jechać uberem, ale no nie było go więc jakoś zaryzykowałam
  • Odpowiedz