Wpis z mikrobloga

@Beeercik: no właśnie ma sens, bo pomimo większej ilości obserwujących tag playstation, xbox wciąż wygrywa, co oznacza, że albo więcej neutralnych osób zagłosowało za xboxem, albo użytkownicy konsoli Sony przyznają, że Xbox tym razie lepiej wygląda
  • Odpowiedz
@maciorqa: Xbox praktyczniejsze, może na młodszych graczach PS5 będzie robić wrażenie ale jak dla mnie prosta kostka jest lepsza. Estetycznie dupy nie urywa ale wolę coś co mniej się kurzy i nie ma ciężkich miejsc do ich zbierania niż coś ładnego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: no dobra postawie koło tv i co? Po pierwsze musiałbym specjalnie kupić długą szafkę RTV, a Xkloca wrzucę sobie na dolną półkę bez kombinowania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maciorqa: purifier vs postawiony kołnierzyk w Białej koszuli
Hmm

Zależy który jest cichszy dzięki zastosowaniu lepszego kształtu obudowy. Ale jeśli mam się skupić wyłącznie nad wyglądem, stawiam na xboxa
  • Odpowiedz
@maciorqa: zupelnie subiektywnie, nawet pomijajac fakt, ze jestem od zawsze team X, to wydaje mi sie ze projektanci ps polecieli w #!$%@? futurystycznie , a ja wole klasyke xd jakby xbox wygladal jak ps, a ps jak xbox, to wolalabym kupic PSa
  • Odpowiedz
@Cernold: Z tym moze byc roznie. Xbox360 szedl rowno. Xbox One potknal sie na premierze i potem juz poszlo. Teraz bebechy sa po stronie Xboxa, ze wsparcie i uslugi online tez nikt chyba nie kwestionuje. Problem to gry, ktore masa ludzi ogrywa na PC i maleje sprzedaz konsol i w zwiazku z tym takze gier multiplatformowych na tą konsole. Microsoft z pełną premedytacją robi z Xbox Live platformę także dla
  • Odpowiedz