Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: tak, ale to nadal jest niecałe 16 cm wysokości :) coś wykombinuje, ale nadal nie wiem czy kupię na premierę czy zaczekam na Series S... :P

Nie chcę się spierać, ale Xbox wygląda po prostu na mniejszego od PS5..., ale z drugiej strony pojawią się pewnie jakieś stopki do poziomego ustawienia PS5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maciorqa: Microsoft zrobił tanią kostkę aby było taniej. Oczywiście że nietypowe kształty sa kontrowersyjne ale na tym polega odwaga na tym rynku. Kibicuję wyłącznie ps a tlou2 nie watpliwie gra generacji wygrała im te walkę zanim wyścig się rozpoczął.
  • Odpowiedz
@DESiGNER86: No ale właśnie przecież w tej "ankiecie" chodzi o wygląd konsoli, a nie o gry czy coś innego. xd

Wyraźnie napisałem to w pytaniu, a kilku osób tutaj i tak pisze coś o grach czy o tym, że ważne to co jest w środku.
  • Odpowiedz
@DESiGNER86: wygląd ma znaczenie bo na jego podstawie wiemy, że xkloc ma dobrze zaprojektowane chłodzenie a ps5 prawdopodobnie będzie mieć znowu jakieś #!$%@?, tylko dzięki rozmiarowi możemy mieć nadzieję, że wiatrak nie będzie się musiał rozkręcać do chorych obrotów.
  • Odpowiedz