Wpis z mikrobloga

Kupię PS5 bo Xboxa #!$%@? nienawidzę (z powodów zawodowych, nie dlatego że uważam że jedna konsola jest gorsza od drugiej) ale osobiście bardziej podoba mi się design xboxa


@Ofacet:
Z powodów zawodowych? Handlujesz nimi czy serwisujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Prosta sprawa... ps zawsze gdzieś upchniesz czy postawisz czy położysz. A to coś co wyglada jak komputer PC, już nie tak szybko miejsce znajdziesz :(
  • Odpowiedz
@maciorqa: jestem fanboyem #ps sle prostota xboxa bardziej mi lezy mimo tego klockowatwgo kształttu.
#sony przekabinowalo, nie wpasowuje sie w klimat prostych i i eleganckich brył ktore teraz sa w modzie i zawsze dobrze wyglądaly

Jasne sam sprzęt ma spełniać swoja rolę, ale mimo wszystko nie uniknie sie tego by rowniez dodatkem do wystroju, #ps5 wyglada zbyt futurystycznie na dzisiejsze czasy...
  • Odpowiedz
@maciorqa: Xbox jest lepszy sprzętowo i pod względem uslug, ale w tej generacji i przy takim dzieleniu się grami między platformami nie mam zamiaru wydawać pieniędzy. Mam Xbox one x robiący też za odtwarzacz blu-ray i te nowe konsole nie dają żadnej innowacji, żadnej nowej użyteczności. Sprawa VR i jego rozwoju trochę podupadła, a na miejsce tej technologii nie ma nic specjalnego. 4K już wymahiwano przy ps4pro i xbx. Nie
  • Odpowiedz
@baobabtoudi: może kupi i to i to, i nie do końca jest jak mówisz. Wyniki sprzedaży mówią jasno że jest odpływ klientow. Przynajmniej dla mnie większość wychodzących tytułów jest bardzo wtórna i nie mam nawet chęci grać w to dluzej niż godzinę, tyle żeby sobie sprawdzić i dlatego już praktycznie tylko gram na gamepassie. Ostatnia gra jaka kupiłem i grałem to rdr2. Fajna, postarali się ale już to gdzies wiedziałem.
  • Odpowiedz
@maciorqa: Dla kogoś kto nie miał wcześniej playstation z opłacanym PS+ nie warto PSa. Jednak gold w xbox robi robotę bo od razu masz setki gier od ręki a PS to 2 średni miesięcznie xD Warto tylko exy ograć na PS a potem sprzedać konsolę nawet xd
  • Odpowiedz