Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Też was tak denerwuje młodzież? Nie jestem jakimś januszem, mam zaledwie 25 lat, a aż mi się cisnienie podnosi jak widzę na mieście te grupki rozwrzeszczanych julek i pędzlakow drących mordy w zabce bo hehehe patrz mordo monsterki za 4 zl hehe mordo sztos. Mam u sąsiadow takie 2 bezczelne gowniary lvl ok 16 ktorym sie wszystko należy, nie żadna patola, normalna rodzina, chodzą do liceum, a drą ryje caly dzień pod klatką z jakimiś przyglupami w ich wieku, każda pali, jakieś tiktoki. Normalnie te dziewczyny powinny mi się podobać, są atrakcyjne, a wrecz mnie od nich odpycha jak patrze na ten ich arogancki pusty wyraz twarzy i przekonanie ze sa ksiezniczkami. I ten ich wieczny banan na twarzy, takie julki i oskarki ZAWSZE się cieszą, nieważne gdzie ale zawsze ten głupkowaty uśmieszek. Mam wrażenie ze pokolenie >00 jest strasznie rozpuszczone, nie twierdze ze 10 lat temu byli sami inteligenci, ale ludzie byli jacys normalniejsi. Mimo niewielkiej różnicy wieku i faktu że sam jestem jeszcze studentem to czuje jakby to było jakieś całkiem inne pokolenie którego nie rozumiem i przede wszystkim nie chce zrozumieć. #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef61ac30db94d7506cde764
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?, było dokładnie to samo, a jestem rocznik 93. Może po prostu nie zwracałeś tak na to uwagi, a teraz zdziadziałeś. Sam jako gówniarz byłem znacznie bardziej #!$%@? i zadawałem się z takimi samymi #!$%@?. Ten etap mam już za sobą, podobnie jak te #!$%@?.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zamieniasz się w janusza. Zawsze te dzieciaki bogatych rodziców były głupie. Zawsze moda była głupia - miało to dotrzeć do każdego, a nie tylko do inteligentnych ludzi. Zawsze jak się chodziło w grupie to się śmieszkowało i żarty były śmieszne tylko dla członków tej grupy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jestem w twoim wieku i tak nie mysle, bo sama odstawialam takie rzeczy, ze chetnie bym to rozchodzila z zenady.

Ja jako lvl 16 tez robilam beke, pilam alkohol, biegalam po blokach ze starszymi typami z patoli, siedzialam na nk i fotce, palilam fajki na spole XD skonczylam z tym towarzystwem ale nie uwazam, ze to wina czasow co teraz sie dzieje
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze tak było, tylko jak nie było internetu powszechnego to mogło to imponować tylko innym dzieciakom obok, a tych siła rzeczy było mniej. Wiec nie było co pajacowac 24/7.
A ze teraz można transmitować to na cały świat, to i wymagania się zwiększyły.
  • Odpowiedz