Wpis z mikrobloga

Zasejwujcie sobie od 1:50min do 5min Cezarego mówiącego w najnowszym patovlogu na którym powołuje się na słowa Kubicy że:

różnice w DTM są niewielkie ze względu na to że samochody niewiele się od siebie różnią, różnica w całej stawce może wynosić jedynie 0.5sek.


To tak w razie wypadku gdyby pojawiło się niedługo stwierdzenie od naszego specjalisty:

Tak jak niejednokrotnie mówiłem, samochody klienckie są dużo gorsze od teamów fabrycznych, stąd taka różnica Roberta do reszty.


#f1 #cugowskicontent #powrutcontent #dtm
Shewie - Zasejwujcie sobie od 1:50min do 5min Cezarego mówiącego w najnowszym patovlo...
  • 11
  • Odpowiedz
@Shewie:

Tak jak niejednokrotnie mówiłem, samochody klienckie są dużo gorsze od teamów fabrycznych, stąd taka różnica Roberta do reszty.


Nigdy tak nie mówił i nigdy takich rzeczy nie powie. Skąd to wiem? Bo różnicę w czasach można wytłumaczyć dużo łatwiej.
To nie jest idiota i psychofan jak pewien MC, który po skończeniu się Kubicy przestanie spłacać kredyt na mieszkanie i wyląduje na bruku.
  • Odpowiedz
@Shewie: to 0.5 sekundy to wyciągnął chyba z ostatniego wywiadu Kubicy w TVP, tylko że tam Kubica dodał, że te 0.5 sekundy to przepaść i jedyne warunki w jakich był w stanie jechać tempem czołówki to deszcz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz