Wpis z mikrobloga

Czemu laski na #tinder tak sie bronia przed #friendswithbenefits xD "hurr durr zadnych fwb tylko powazne relacje" ja #!$%@? przeciez to tylko apka do poznawania ludzi, a nie do szukania męża xD nie mowie o jakis ONS bo to faktycznie moze byc ryzykowne, i ktos moze potrzebowac jakiejs dluzszej znajomosci i relacji z druga osoba by isc do lozka, ale #!$%@? ta pruderyjnosc i zacofanie polskich lasek mnie #!$%@? xD #rozowepaski #zwiazki
  • 54
via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@AgentGRU: Dla kobiet seks jest bardziej emocjonalnym przeżyciem niż dla mężczyzn, do zbudowania podniecenia często potrzebują uczuć, poczucia bezpieczeństwa, relacji z daną osobą. Poza tym orgazm u kobiet nie jest też tak łatwo osiągalny jak u mężczyzn i często potrzebują czasu żeby nauczyć mężczyznę lub same siebie jak w danej konfiguracji osiągnąć przyjemność, co też wymaga inwestycji w relację. Oczywiście nie wszystkie kobiety tak mają, są też takie, którym jednorazowy seks
@AgentGRU: lol... Żeby być fwb najpierw trzeba być friends. Poznawanie kogoś tylko po to żeby go ruchać jest atrakcyjne tylko dla zalanego spermą mózgu faceta.
Jako osoba nie będąca seksualnym frustratem, mimo że jestem facetem to też bym nie był zainteresowany fwb. Przecież żeby zaruchac to nie jest problem, wystarczy ich do jakiegoś klubu czy tam pójście na divy w sytuacji gdy jesteś pasztetem. Apki jak Tinder są raczej do matchowania
Poznawanie kogoś tylko po to żeby go ruchać jest atrakcyjne tylko dla zalanego spermą mózgu faceta.

Apki jak Tinder są raczej do matchowania ludzi którzy szukają zwiazku lub przyjaźni (która potem może się przerodzić w fwb)


@buhubuhu: przeciez ty sam sobie przeczysz. Ja nigdzie nie napisalem, ze chce poznawac kogos tylko do ruchania, tylko smiesza mnie laski ktore z gory bronia sie przed tego typu relacjami.