Wpis z mikrobloga

Jak pokazać jej że mi zależy? Jak to ubrać w słowa, żeby wiedziała, że chciałbym tworzyć z nią coś więcej? A może pocałować ją? Choć też nie wiem jak to zainicjować..
Zostanę dziś na noc u niej. To będzie nasze chyba 8 spotkanie, wcześniej były tylko przytulasy. Nie liczę na segzy bo nie zależy mi wyłącznie na tym.
Jestem ponad rok sam, chyba zapoznałem jak postępować z dziewczyną ale chcę działać zdecydowanie wobec niej dzisiaj.
#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Michukogz: jak zostajesz u niej na noc a segzu5nie będzie, to wiedz, że coś się dzieje.
Samo z siebie wyjdzie. Chcesz to powiedz, ale nie za dużo, żebys też jej nie wystraszył.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Michukogz: hopie. Trochę bida, jak śpisz z kobita w jednym lozku i tylko śpicie. Ja tam być ci sugerował, abyś coś podziałał, bo dziewczyna jeszcze pomyśli, że jest jakas nie teges, skoro śpisz z nią a nic nie działasz.
  • Odpowiedz
@Michukogz: zaczynasz od „hej Cipcia” ()
A potem mowisz, ze jest taki problem ze Ci na niej zależy itd i ze chciałbyś żeby była Twoją cipcią.

Koniec
  • Odpowiedz
@rebahr: chyba liczy że zrobię pierwszy krok.. kupiłem ostatnio winko wypiliśmy ale mimo to nic się nie działo :/ Dziwne to trochę, a ja mam ciężko żeby się przełamać i np zbliżyć się do niej, pocałować w policzek czy coś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Michukogz: zdaje sobie sprawę. Jakby, było inaczej, to byście ostatnio nie spali tylko.
Musisz się przełamać, bo mówię cię, że panna się zrazi.
  • Odpowiedz