Wpis z mikrobloga

#roksa #divyzwykopem

#!$%@? no raz mi się coś takiego zdarzyło, ale to myślałem, że coś nie tak, ale teraz znowu.
Naszło mnie ciśnienie, a że #nofap mocno to postanowiłem skoczyć na divę. Coś mi się milfy wkręciły to uderzyłem do takiej jednej tańszej - 300zł za h. 150 za 0.5h. Byłem to pół godziny, typiara mocne 8/10, ciałko gładkie, pachnące, opalone, cyc zrobiony jak naturalny, z twarzy bardzo subtelnie poprawiona.

No to normalnie sobie na początku gadamy, ja tam nic specjalnego nie robiłem, ale ona była mną wniebowzięta, że jestem taki przystojny, taki miły, taki z klasą, ładnie pachnę (adidas antyperspirant xD i boss o 7 rano) taki ach i och...

Trzaska mi loda, zachwyca się kutangą, że taka wysoka higiena, wydepilowany nawet na jajach. Przestała ssać, położyła się i mówi "wejdź we mnie". Lol, FWG więc no problem. Jadę ją klasykiem, a ona mnie maca po klacie, a potem tak bierze rękę i mówi "przepraszam, mogę?". Ja, że spoko, bo i tak skupiałem się na tym by ją dopychać i gapiłem się na cycki. Ona tak jęczała, co chwilę takie "ojej", "mmmm", że nie wiem czy fejkowała, czy na serio coś tam czuła. Kończę, a ona mnie obejmuje, przyciąga do siebie i czuję jak jej uda normalnie drgają xDDDDDDDD

Wychodzę z niej, ściągam gumę i idę do łazienki, a ona mi dziękuje, że zajebiście było, że jestem taki super i jak wróciłem z łazienki to stwierdziła, że było jej tak dobrze i przyjemnie ze mną, że nie weźmie ode mnie kasy i czeka na kolejną wizytę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@? i tak mi nie uwierzycie i napiszecie, że mam wstawać bo się zesrałem, ale tak było. Nie wiem, pójdę do niej jeszcze raz za tydzień może xD
  • 42
  • Odpowiedz
@TestoDepot: no ja fakt, też mam taką, do której najczęściej sobie chodzę, ale chwilowo jest offline. Jestem z nią też na takim etapie, że wchodzę i ani ona nie pyta o kasę (tak jak na początku), ani ja też nie wspominam. Jest klimat i na końcu jak nie zapomnę to płacę, a właśnie też raz zapomniałem i uczciwie spłaciłem się następnym razem.
  • Odpowiedz
@davidero69: dokładnie tak. Do mnie to czasami nawet dzwoni żebym przyszedł i się pyta czemu się nie odzywam nic albo mi życzenia na święta wysyła ( ͡° ͜ʖ ͡°). Albo raz to mi kolację zrobiła, raz coś - no ogólnie GFE takie jakby XD.
  • Odpowiedz
@TestoDepot: kolację to nie miałem xD jakieś poczęstunki owocami wystawionymi w kuchni albo cukierkami to tak xD Sam sobie też w przerwie kawę robiłem. Z paroma jak wbijały do mnie na hotelówkę to i winko się wypiło, wtedy w cenie o wiele dłużej zostawała xD

Mi kiedyś też wypisywała smsy, ale mam inny numer to go #!$%@?łem i kupiłem sobie nowy xD bez przesady xD
  • Odpowiedz
@TestoDepot: nofap na Reddit ma bardzo mocna teorię że jak robisz nofap to dziewczyny bardziej tobą się interesują, nawet na ulicy przez różne feromony czy jakoś tak xd. Jakbyś to napisał na reddit że dzięki nofap to byłoby to hitem xd
  • Odpowiedz
@davidero69: e owoce to normalka albo jakiś batonik czy coś, tak samo kawka, herbatka, a nawet rafaello się zdarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Czasami się blanta zapali to też się jakoś tak przeciągnie XD.
Mi się zdarzyło kilka razy, że divy do mnie pisały na whastappa później, czasem z nudów sobie z nimi popisałem. Albo sytuacja, że np. byłem u divy powiedzmy o 17, a np.
  • Odpowiedz
@davidero69: ja kiedyś poszedłem i była tak zachwycona że zapłaciła mi po czym stwierdziła że rzuca te robotę dla mnie a innym razem poszedłem do innej i była tak zajarana że obdzwoniła wszystkie swoje koleżanki #!$%@? prosząc żeby nie brały ode mnie pieniędzy bo ona będzie im płacić za mnie.
  • Odpowiedz
nofap na Reddit ma bardzo mocna teorię że jak robisz nofap to dziewczyny bardziej tobą się interesują, nawet na ulicy przez różne feromony czy jakoś tak xd. Jakbyś to napisał na reddit że dzięki nofap to byłoby to hitem xd


@Renden: No chyba mnie przekonałeś.

Nofap do jutra rana. ! A właściwie noseks. Ciekawe co żona na to. W moim wieku lvl 5+ here jeżeli dziewczyny zaczną się na mnie
  • Odpowiedz
@TestoDepot: aa i jeszcze jedna mi się przypomniała, że mówiła że mam takie delikatne i miłe w dotyku dłonie, jak mi gałe #!$%@?ła, a ja ją sobie smyrałem. Faktycznie aż jak ją "miziałem" to widziałem gęsią skórkę xD To było dziwne, ale fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz