Wpis z mikrobloga

#roksa #divyzwykopem

#!$%@? no raz mi się coś takiego zdarzyło, ale to myślałem, że coś nie tak, ale teraz znowu.
Naszło mnie ciśnienie, a że #nofap mocno to postanowiłem skoczyć na divę. Coś mi się milfy wkręciły to uderzyłem do takiej jednej tańszej - 300zł za h. 150 za 0.5h. Byłem to pół godziny, typiara mocne 8/10, ciałko gładkie, pachnące, opalone, cyc zrobiony jak naturalny, z twarzy bardzo subtelnie poprawiona.

No to normalnie sobie na początku gadamy, ja tam nic specjalnego nie robiłem, ale ona była mną wniebowzięta, że jestem taki przystojny, taki miły, taki z klasą, ładnie pachnę (adidas antyperspirant xD i boss o 7 rano) taki ach i och...

Trzaska mi loda, zachwyca się kutangą, że taka wysoka higiena, wydepilowany nawet na jajach. Przestała ssać, położyła się i mówi "wejdź we mnie". Lol, FWG więc no problem. Jadę ją klasykiem, a ona mnie maca po klacie, a potem tak bierze rękę i mówi "przepraszam, mogę?". Ja, że spoko, bo i tak skupiałem się na tym by ją dopychać i gapiłem się na cycki. Ona tak jęczała, co chwilę takie "ojej", "mmmm", że nie wiem czy fejkowała, czy na serio coś tam czuła. Kończę, a ona mnie obejmuje, przyciąga do siebie i czuję jak jej uda normalnie drgają xDDDDDDDD

Wychodzę z niej, ściągam gumę i idę do łazienki, a ona mi dziękuje, że zajebiście było, że jestem taki super i jak wróciłem z łazienki to stwierdziła, że było jej tak dobrze i przyjemnie ze mną, że nie weźmie ode mnie kasy i czeka na kolejną wizytę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@? i tak mi nie uwierzycie i napiszecie, że mam wstawać bo się zesrałem, ale tak było. Nie wiem, pójdę do niej jeszcze raz za tydzień może xD
  • 42
  • Odpowiedz