Wpis z mikrobloga

#roksa #divyzwykopem

#!$%@? no raz mi się coś takiego zdarzyło, ale to myślałem, że coś nie tak, ale teraz znowu.
Naszło mnie ciśnienie, a że #nofap mocno to postanowiłem skoczyć na divę. Coś mi się milfy wkręciły to uderzyłem do takiej jednej tańszej - 300zł za h. 150 za 0.5h. Byłem to pół godziny, typiara mocne 8/10, ciałko gładkie, pachnące, opalone, cyc zrobiony jak naturalny, z twarzy bardzo subtelnie poprawiona.

No to normalnie sobie na początku gadamy, ja tam nic specjalnego nie robiłem, ale ona była mną wniebowzięta, że jestem taki przystojny, taki miły, taki z klasą, ładnie pachnę (adidas antyperspirant xD i boss o 7 rano) taki ach i och...

Trzaska mi loda, zachwyca się kutangą, że taka wysoka higiena, wydepilowany nawet na jajach. Przestała ssać, położyła się i mówi "wejdź we mnie". Lol, FWG więc no problem. Jadę ją klasykiem, a ona mnie maca po klacie, a potem tak bierze rękę i mówi "przepraszam, mogę?". Ja, że spoko, bo i tak skupiałem się na tym by ją dopychać i gapiłem się na cycki. Ona tak jęczała, co chwilę takie "ojej", "mmmm", że nie wiem czy fejkowała, czy na serio coś tam czuła. Kończę, a ona mnie obejmuje, przyciąga do siebie i czuję jak jej uda normalnie drgają xDDDDDDDD

Wychodzę z niej, ściągam gumę i idę do łazienki, a ona mi dziękuje, że zajebiście było, że jestem taki super i jak wróciłem z łazienki to stwierdziła, że było jej tak dobrze i przyjemnie ze mną, że nie weźmie ode mnie kasy i czeka na kolejną wizytę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@? i tak mi nie uwierzycie i napiszecie, że mam wstawać bo się zesrałem, ale tak było. Nie wiem, pójdę do niej jeszcze raz za tydzień może xD
  • 42
  • Odpowiedz
nofap na Reddit ma bardzo mocna teorię że jak robisz nofap to dziewczyny bardziej tobą się interesują, nawet na ulicy przez różne feromony czy jakoś tak xd. Jakbyś to napisał na reddit że dzięki nofap to byłoby to hitem xd


@Renden: imo coś w tym jest, ja nigdy takiego zainteresowania nie miałem jak teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@davidero69: Mi niektóre wyjeżdżały z komplementami ogólnie o sylwetce, niektóre, że im się tyłek podoba XD, a raz jedna agentka to mi pod prysznicem powiedziała, że ładne oczy mam to aż kwikłem na głos wtedy XDDD.
  • Odpowiedz
@Blaskun: jakby była młodsza to w sumie xD Lepsze to niż niektóre laski, na które trafiałem, co to niby wielce wyzwolone przez neta, a jak w dupę klapsa dałem to płacz, że jestem #!$%@? i psychol -.-

Przebiegi mnie nie interesują i tak bo dla mnie się liczy to co jest teraz xD
  • Odpowiedz
  • 2
@davidero69 ja byłem raz u divy i w sumie to teraz jesteśmy dobrymi znajomymi, wpadam czasem do niej na mieszkanie, chodzimy do clubow, raz nawet wyjechaliśmy na weekend razem, przy czym ruchamy się niezobowiązująco i nic narazie nie płacę. Zapłaciłem jej raz, przy pierwszej wizycie, pamiętam że po wszystkim mi powiedziała, że jestem jej ostatnim klientem i mogę zostać na noc. Tak zaczęła się nasza znajomość.
  • Odpowiedz
ja kiedyś poszedłem i była tak zachwycona że zapłaciła mi po czym stwierdziła że rzuca te robotę dla mnie a innym razem poszedłem do innej i była tak zajarana że obdzwoniła wszystkie swoje koleżanki #!$%@? prosząc żeby nie brały ode mnie pieniędzy bo ona będzie im płacić za mnie.


@Liamdot: tak było, do mnie tez dzwoniła. Przedstawiasz się jako „Macka„?
  • Odpowiedz
@davidero69: ja jak byłem raz na divach to była tak zachwycona jak wyszedłem spod prysznica ze pobiegła po swoją koleżankę z mieszkania obok bo sama nie podoła. Byłem w szoku, nie dość ze za darmo to jeszcze oddała mi swoje mieszkanie a sama przeprowadziła się do znajomej-sąsiadki.
  • Odpowiedz