Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego bycie człowiekiem sukcesu oznacza:
- mieć dziewczynę
- mieć dobrą pracę
- mieć własne mieszkanie
- mieć własny samochód ?
A chłopak co nie spełnia tych wymagań w wieku ok. 30 lat jest uznawany za byle kogo, za odpad?
Ja akurat nie mam nic z tych 4 rzeczy i jestem prawiczkiem i co? Jestem skreślony jako #przegryw ?
A może ja mam inne cele niż te 4 pierdoły co świadczą o ,,zaradności". To moje życie, więc będę nim kierował jak chce i mam w nosie czy ktoś mnie uważa za przegrywa, za ofermę lub za nieudacznika. Ja siebie lubię takiego jakim jestem i nie mam zamiaru się zmieniać bo jakimś nudxiarzom się nie podoba, że jestem jak inni.

To samo chce przekazać innym podobnym do mnie. To cel tego postu:
Nie patrzcie na innych, ignorujcie tych co was wyśmiewają, doceńcie tych co was cenią i sami kierujcie swoim życiem, NIKT nie ma prawa wam mówić jaki model życia jest najlepszy NIKT.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef504760db94d7506cde5f1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 15
Gość: Wydaję mi się, że gdyby Cię jakaś pokochała to byś znalazł w sobie siłę i motywacje by mieć to wszystko i jeszcze rozwijać pasję. Zauważ też, że mając już pracę, samochód i mieszkanie tak naprawdę to wszystko jest bez sensu jak nie masz z kim dzielić szczęścia. To jest powodem przegrywu każdego z nas. Nikt nas nie pokochał i nie polubił przez co nie mamy motywacji do robienia czegokolwiek. Bo
A chłopak co nie spełnia tych wymagań w wieku ok. 30 lat jest uznawany za byle kogo, za odpad?


@AnonimoweMirkoWyznania: Miej #!$%@? w to co myślą ludzie i trzymaj się od takich malkontentów i dyktatorów z daleka. Jak będziesz umierał to na pewno nie poczujesz się szczęśliwy, że usatysfakcjonowałeś jakąś Grażynę i innych kretynów tym, że spełniłeś ich wymagania tylko, że czegoś w życiu nie zrobiłeś.