Wpis z mikrobloga

Dajcie se siana z tą firmą, po raz kolejny brak informacji o dostępności towarów w magazynie dopiero Cię informują jak już złożysz zamówienie, potem kij wie ile trzeba czekać tylko e maile że kompletują towar, 2020 rok a na zamówienie trzeba czekać miesiąc serio? Polskie firmy, ale spoko dostaniesz czekoladowego żółwia to się ciesz i siedź cicho na dupie, nie polecam
#xkom
  • 7
@francopolo: sprawdź najpierw czy masz podstawy być niezadowolonym. Przy okazji pewnie odczytasz jakie masz prawa i będziesz mógł z nimi pogadać o konkretach zamiast się przepychać o to czy jesteś zadowolony z usługi czy też nie.

Czas oczekiwania jest na 100% w regulaminie. A jeżeli nie ma to jest w ustawie. Czytałeś?
@cecyl: niezadowolenie nie jest rzeczą prawną, wynika z opieszałości sklepu oraz z powtórnego zawodu wynikającego ze zmianą daty dostawy, Co z Tego że działają według SWOJEGO regulaminu jeżeli mi się On nie podoba? Dlatego mówię jako konsument : nie polecam zakupów na tej stronie to wszystko.
@francopolo: przy składaniu zamówienia było okienko "akceptuję regulamin" i tam napisali, "hej, jak będziemy mieli problem to nam się dostawa przedłuży do 30 dni". Ty to zaakceptowałeś. Sam, dobrowolnie zgodziłeś się pójść im na rękę. Czyli sam się wpakowałeś w warunki, z których zadowolony nie miałeś prawa być ale nam odradzasz. Trochę to niewiarygodna opinia, nieprawdaż?

W pierwszym komentarzu jeszcze chciałem zakładać, że może po prostu naciąłeś się na jakiś ich
@cecyl: Czego Pan nie rozumie? Zaakceptowanie czegoś nie zmusza człowieka do bycia z Tego zadowolonym, Jak mogę inaczej wpłynąć na zmianę ICH powtarzam WEWNĘTRZNEGO REGULAMINU inaczej niż negatywne wyrażenie na ten temat swojej opinii? Jest jeszcze nie kupowanie w tym sklepie następnym razem co też uczynię, co więcej będę odradzał kupowanie innym moim znajomym co również uczyniłem w pierwszym poście ps, Chyba się zapomniałeś przelogować na konto x-komu xD